Dla kupujących
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Anulowanie transakcji a zwrot za przeysłkę

Witam, kupiłem przedmiot w USA ale po kilku dniach po rozmowie ze sprzedającym zerezygnowałem jednak z tego zakupu. Sprzedający poprosił o anulowanie transakcji i ja się zgodziłem a on wysłał mi zwrot na kartę którą płaciłem (81,49$) a gdzie pieniądz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 159 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wystawianie opinii

Może ktoś mi powie co jest powodm, że nie mogę wystawiać opinii ponieważ pod zatwierdzeniem opinii jest napis(nie możesz zmienić już wystawionej opinii) którą dopiero chcę wystawić!!!!!! i chcąc zatwierddzić zamiast strzałeczk wyświetla się kółko z k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 277 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wyłudzenie - transakcja usunięta

Zakupiłem przedmiot na ebay, dokonałem zapłaty natychmiasowej przez paypal,po jakimś czasie otrzymałem prośbę o anulowanie trasakcji, oczywiście nie wyraziłem zgody, podając jako powód brak zwrotu pieniędzy. Sprawa zakończona.Po kilku godzinach otrzy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 216 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupiłem przedmiot niezgodny z opisem

Dzień dobry, kupiłem lampę błyskową, która opisana była jako nowa. Nie dość, że okazała się używana to jeszcze nie działa jak należy przez co jest bezużyteczna. Otworzyłem roszczenie poprzez PayPal i dzisiaj otrzymałem maila:"Sprawdziliśmy te transak...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 205 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zostałem ewidentnie oszukany na 4kPLN (zakup na Ebay.de) - jak postępować?

3 letni samochód w idelanym stanie i 3 letni samochód, który został przelakierowany i ma naklejone repliki oznaczeń producenta, to nie bardzo to samo  Tu nie samochód, ale sytuacje analogiczna, oszustwo ewidentne.Gość idzie w zaparte pt "wszystko je...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 276 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zostałem okradziony - włamanie nia konto??

Witam, zagladam na konto maila a tam informacja od Ebay, że własnie zakupiłem licencie do win8.1o godzienie 21:00 fajnie tylko, że miedzy 20-22 nie było mnie przy komputerze a tym bardziej na ebay kod licencji dostałem ekspresowo, kaza z paypala zaks...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 239 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak odwołać się od decyzji pracownika obsługi klienta eBay, który zamknął spór?

Mam problem ze Sprzedającym z Niemiec, od którego kupiłem uszkodzony iPhone. Aukcja bez prawa zwrotu.Sprzedający mnie oszukał, ponieważ w opisie informował, że wyświetlacz jest jak nowy, natomiast, po otworzeniu przesyłki, okazało się że jest pęknięt...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 277 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zniknęła negatywna opinia dla sprzedającego.

Wystawiłam negatywną opinię sprzedawcy. Po ok. tygodniu sprawdzam, a tej opinii nie ma. Mało tego okazuje się, że nie miałam przeprowadzonej transakcji z tym użytkownikiem /chociaż w mojej zakładce taka transakcja istnieje/. Na wpis numeru transakcji...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 250 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zostałam oszukana, co dalej

Wygrałam licytację, sprzedajacy z Niemiec dostał mój przelew. Nie zgadzał się na Paypala, więc zrobłam przelew TransferWisem. Dostałam odpowiedz: dostałem przelew, jutro wysyłam. Jutro nie wysłał. Pojutrze nie odpowiedział na prośbę o tracking number...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 204 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zostałem oszukany

Chciałem zakupic nowy telefon a sprzedający zaakceptował transakcję a ebay zablokował mu konto przez to że ktoś mu się włamał na konto. Więc nie będę miał telefonu ani nie mam pieniędzy. Po kilkudniowych próbach na paypalu wyskakuje taka wiadomość :

dddddd.PNG
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 399 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem ze sprzedającym w UK

pomocy...Mam problem ze sprzedającym w UKKupiłem towar 1 .07 niestety chwile zajeło mi znalezienie kogoś w UK ponieważ sprzedający nie wysułał do PL Zapłaciłem karta kredytową 10.07 do dnia dzisiejszego po mimo zapewnień sprzedawcy że wysłał (nie pod...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 298 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zostałem oszukany

Witam, zakupiłem przedmiot na ebay za 800 euro z Francji, od wpłaty minął miesiąc, zero oddzewu, spór już założyłem i zakończyłem, jako nierostrzygnięty, wpłata była przelewem nie poprzez paypal, co mam teraz zrobić? Serwis Ebay nie nie oddzywa, towa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 286 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wyłudzenie-procedura

WitamZakupiłem wykrywacz metali za ponad 750 euro. Sprzedawca kreci i idzie na zwlokę. Czuje ze to będzie przekręt. Napisał ze niby paczka wróciła do jego sąsiada i takie tam bzdury.Jestem zameldowany w Niemczech i kupowałem od niemieckiego sprzedawc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 322 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z Prog. wysyłki miedzynarodowej

Sprawa wygląda następująco. Zapłaciłem (18.04.18 przez PayPal) sprzedawcy z USA za towar (preorder), który miał zostać wysłany w maju.Cena towaru - 29,99$ Wysyłka (prog. przesyłki międzynarodowej) -16,10$ Opłaty celne/importowe - 10,45$Sprzedawca wys...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 214 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania