Dla kupujących
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Ostrzezenie

Ostrzegam przed ebay polska. Jak cos nie zagra to umywaja rączki i gada się z durnym robotem aż się człowiek zmęczy i machnie ręką. Oczywyście chronią złodziei i wydynie nazwiska i danych nie oszusta nie mieści im się w głowie. Na e-bay polska płacić...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 230 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Uszkodzony przedmiot z USA. Zwrot przedmiotu i VAT

Witam, Dzisiaj dostałem laptopa z USA, niestety okazało się że matryca jest uszkodzona, sprzedawca tego nie zauważył podobno. Urząd celny policzył sobie 650 zł podatku od zakupionego towaru. Jeżeli będę chciał odesłać przedmiot, to czy istnieje szans...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 270 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak przesyłki z UK na ponad 300zł

Witam. W marcu od użytkownika z UK zakupiłam ubranka dziecięce na ponad 300zł. Użytkownik miał wysłać paczkę kurierem. Zwodził mnie, że szuka kuriera do końca czerwca, potem zamilkł. Próbowałam się z nim skontaktować nawet przez facebooka. Wczoraj pr...

oszukano mnie na aukcji

witam! mam problem, 4.07 kupiłam bilet na koncert, zapłaciłam za niego w ubiegły poniedziałek, 11.07 po mailu od sprzedawcy zapewniającym, że ciągle mogę za bilet zapłacić. zapłaciłam, dodając w paypalowej notce, że proszę mnie poinformować, kiedy pł...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 283 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

POMOCY !!!

Witam. Mój problem polega na tym że zakupiłem przedmiot na aukcji iOffer i dokonałem wpłaty pieniądzy przez paypal. i za dzien dostałem informację że sprzedawca ktory wystawił towar naruszył warunki korzystania z tego portalu aukcyjnego(iOffer), lecz...

POMOCY !!! PAYPAL - iOffer

Witam. Mój problem polega na tym że zakupiłem przedmiot na aukcji iOffer i dokonałem wpłaty pieniądzy przez paypal. i za dzien dostałem informację że sprzedawca ktory wystawił towar naruszył warunki korzystania z tego portalu aukcyjnego(iOffer), lecz...

sank

Kupilam dwie pary sanek dla dzieci , niestety sprzedajacy juz nie ma na e bay konta ,,,, zaplacilam ...i co dalej ????

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 147 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania