Dla kupujących
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Oplaty Celne

Dzien dobryJa nie jestem obywatelem Polski,ale w tym momencie mieszkam na terenach RP,wiec mam takie pytanie-dlaczego w wartosc dostawy ze Stanow jest wliczony oplaty celne,jak(za moja informacje) niema zadnych oplat celnych w Unii przy cenie do 300 ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 489 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

płatność paypal

Mój sprzedawca proponuje bym przelał pieniążki przez paypal, ale na konto jego znajomego.Twierdzi, że jego konto dawno nie było używane i będzie miał problemy z wypłaceniem gotówki itp.Czy w takim przypadku, gdy dojdzie do oszustwa a pieniądze zostan...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 427 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem ze sprzedającym,oszust

witam mam pytanie prawdopodobnie zostałem oszukany,kupiłem na aukcji telefon i z poczatku kontakt ze sprzedającym był i twierdził ze wysle paczke ale niestety teraz nie odpisuje na maila.pieniądze wysłałem normalnym przelewem.co mam zrobić?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1708 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak odzyskać pieniądze z programu

Witam Kupiłem przedmiot, który był objęty programem dla kupujących jednak kupujący przysłał mi zepsuty przedmiot. zapłaciłem za niego 177 dolarów z czego 55 to były opłaty za przewóz+ opłaty celne według tego programu. Odesłałem przedmiot jednak kupu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1573 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zamiana sporu w roszczenie pomimo otrzymania przedmiotu.

Witam,Czy jeżeli przedmiot w końcu przyszedł to czy mogę spór przekształcić w roszczenie? Już mówię o co chodzi. Kupiłam kartę kolekcjonerską od Holendra. Zapłaciłam i cisza. Wysyłam emaila do sprzedającego i cisza. Otworzyłam spór i wreszcie się obu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 700 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy można wystawić opinię/komentarz podczas trwania roszczenia?

Kupiłem przedmiot i przez 45 dni nie otrzymałem go - spór jest przekształcony w roszczenie. Sprzdawca ma 99,6% pozytywów, a ciągle mu przybywa opinii neutralnych i negatywnych , ale i pozytywnych więc podejrzewam, że jego sposób działania to- co jaki...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 501 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oszukany, co dalej?

Ktoś kupił z mojego konta telefon, no ale został wysłany na mój adres, zmieniłem na paypalu i ebayu hasła, usunąłem wirusy z laptopa więc się nie martwiłem , myślałem że pójdzie na sprzedaż, tymczasem zamiast telefonu otrzymałem to: http://i.imgur.co...

Jak odzyskać pieniądze przez paypal po wystawieniu pozytywnej opini?

Witam.Będę rad jeżeli ktoś z forumowiczów wesprze mnie wiedzą w zaistniałej sytuacji. Mianowicie w weekend zakupiłem telefon od jednego ze sprzedawców ebay. Wówczas miał jeszcze kilka wystawionych aukcji (aktualnie nie ma już żadnej).Płatności dokona...

zwrot pieniedzy

Hej.Kupilem przedmiot ktory byl niezgodny z opisem. Odeslalem go sprzedawcy .Po jakims czasie otworzyl sprawe o anulowaniu transakcji-zaakceptowalem ale dalej nie otrzymalem zwrotu.Czekac czy robic cos w tym kierunku?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 387 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

najprawdopodobniej oszust

Witam Zakupiłem przez Kup Teraz laptopa z aukcji. jednak nie wysłałem jeszcze pieniędzy (naszczęście), posiadam nr konta oraz adres sprzedawcy treść maila od niego: "Witam wpłaty proszę dokonać na podane dane nie wpłacać przez PayPalpodaje dane (adre...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 434 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zakup etui z chin kilka pytań

Witam, mam zamiar dokonać pierwszego zakupu na ebay po przez platność paypal, mam kilka pytań:1) Czy trzeba miec zweryfikowane konto na paypal?2) jak jest z wysyłką czyli koszta cła podatki etc? 3) Czy na wasze oko mogę śmiało zamawiąc u tego sprzeda...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2164 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

założenie sporu po wystawieniu pozytywnego komentarza?

Witam, Po zakupie i wpłaceniu kwoty przez PayPal Kupujący napisał mi wiadomość, że "Kwota tej płatności znajduje się na zamrożonym saldzie i jeśli nie będzie żadnych problemów z zamówieniem, w ciągu 21 dni kwota zostanie przeniesiona na saldo dostępn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 624 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak mogę się skontaktować z innymi licytującymi? Chyba zostałam oszukana

Wysłałam pieniądze, niestety poza PayPalem (moja głupota) ale nie dostałam przedmiotu, sprzedający usunął adres e-mail. Kurier nie dotarł, pewnie nawet nie został nadany. Wiem że drugi przedmiot, taki sam, był licytowany i ktoś tą licytację wygrał. J...