Dla kupujących
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

oszust

nie wysyła przedmiotów i nie odpowiada na e-maila    

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 765 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup w UK brak części towaru

Witam Mam taki problem zakupiłem u jednego gościa trochę części do modelu po 2szt każda. Przyszła dzisiaj paczka a w niej tylko po jednej sztuce każdego elementu. To jest ewidentne oszustwo bo watpie że się pomylił jak miał ilość sztuk a przede wszys...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 351 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przedmiot nie zgadza się z opisem w aukcji

Witam, kupiłem okulary słoneczne, które nie zgadzają się z opisem z aukcji. Okulary posiadają zarysowania (na szkiełku) i na oprawce (wyglądają jak powystawowe). Otrzymałem również je w nieoryginalnym opakowaniu. Co powinienem teraz zrobić? Sprzedają...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 565 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zapłata łączna czy jest chroniona? Palpay

Witam Mam nastepujace pytanie Czy jeśli place łacznie za pare przedmiotow (palpay jeden sprzedajacy) a przedmioty te do mnie nie trafiły jestem chroniona programem dla kupujacych palpay? Czy aby moje roszczenie po nie otrzymaniu przedmiotu byl brane ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 282 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Podejrzana oferta sprzedaży samochodu-prośba o pomoc

Witam Kilka dni temu zarejestrowalem sie na ebay.pl w celu kupienia interesujacego mnie samochodu zza granicy. Oferta jest wyjatkowo atrakcyjna (a ja jestem calkowice zielony jesli chodzi o kupowanie za posrednictwem serwisow internetowych) dlatego b...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 6786 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

oszustwa na wielką skale na eBay

Witam Będąc w Niemczech znalazłem idealne dla siebie autko w pobliżu mojego pobytu. Skontaktowałem się ze sprzedającym i okazało się że jest już na stałe w Grecji z samochodem i wyśle go na swój koszt firmą transportową DAS za pośrednictwem eBay i bę...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1396 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawanie falszywych banknotow

Prosze o wyjasnienie zasad sprzedazy banknotó od tego uzytkownika...Kupiłem w styczniu od niego 100 dirham z Zjednoczonych emiratow Arabskich.Banknot byl podrobiony......i zostałęm oskarzony wczoraj przez policje ze wystailem ten bankot na Allegro.A ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 468 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot gotówki

Witam, jestem nowy na Ebay i mam kilka pytań odnośnie ochrony przed oszustami. Nie ma problemu jeśli kupię telefon na Ebay.uk dostanę normalnie kasę jak sprzedawca mnie oszuka? Przed czym się przestrzegać, co może zdradzić oszusta? Zostałem kilka raz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 308 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie o metodę płatności i ochronę kupującego

Witam. Mam na oku aukcję z niemiec, na której jedyną zaznaczoną formą płatności jest zwykły "bank transfer". Spytałem się sprzedającego czy byłaby możliwość płatności przez PayPal - odpowiedział że tak. Moje pytanie: Czy w razie kupna i przelewu popr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 390 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

prosba

dosc rzadko kupuje obecnie na ebay ale na allegro nie moge znalezc odpowiedniego przedmiotu. teraz znalazlem na ebay ale od `zerówki`. i pytanie: czy taki zakup jest chroniony przez ebay czy paypal a jesli tak to czy to w praktyce dziala? przedmiot: ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 199 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak przedmiotu -do kiedy opinia?

Witam Przesyłka trwa za długo , sprzedajacy chce wyslac jeszcze raz. Dzisiaj mija termin wystawienia opinii... Co robic zeby byc bezpiecznym?? Zgodzic sie, jakie mam gwarancje??

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 215 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problemy z Paypalem - jak naprawdę to działa

Cześc. W skrócie: 1. Zakup towaru na ebay.de 29 lipca 2011. Płatność paypalem. 2. Towar przychodzi szybko - jest pomylony. Inny model, tanszy. 3. Wystawiam negatywa na ebayu. 4. Na paypalu otwieram spor - natychmiast. 5. Sprzedawca w odpowiedzi na ne...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 573 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak to udowodnić?

Witam serdecznie zakupiłem odbiornik który miał być w wersji europejskiej. Po otrzymaniu paczki okazało sie że odbiornik jest w wersji amerykańskiej którego uzywanie w europie jest zakazane. Napisałem do sprzedawcy ale on kategorycznie zaprzecza i tw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 242 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

brak towaru od marca

W marcu zakupilam 2 sztuki perfum do dzisiaj nie otrzymalam przesylki. kontaktowalam sie ze sprzedajaca kilkanascie razy, jest z Tajwanu. Wysylala mi pismo reklamacyjne z poczty i co sie okazalo? Poczta dostarczyla paczke juz w marcu jakiemus innemu ...

problem z transakcją zagraniczną

Witam mam problem z transakcją zagraniczną tzn w lutym zakupiłem przedmiot zapłaciłem poprzez paypal i generalnie na tym koniec przedmiotu brak i tylko jakieś wykrętne tłumaczenia sprzedawcy na otworzenie sporu jest tylko 45 dni więc tam nic nie wsku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 184 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania