Rozmowy po godzinach
Porozmawiaj na dowolny temat z innymi użytkownikami. Jeśli chcesz zadać konkretne pytanie, przejdź do Centrum odpowiedzi.
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przejrzyj strony Społeczności

Aktywność w: Rozmowy po godzinach

Rozwiązane! prywatna wysyłka z USA do Polski

Mam pytanie do osób, które wysyłają z US do Polski.Jak obecnie najlepiej wysłać z US książki do Polski?Przesyłka prywatna, żaden zakup. Wartość przesyłki - jej zawartości 15 USD.W Urzędzie pocztowym podali koszt wysyłki do Polski: 28,55 USD, ale równ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 28 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Złodziejskie praktyki EBAY

Szanowny Ebay zwrócił pieniądze kupującemu, gdyż ten otworzył spór iż nie otrzymał przesyłki na czas. Ebay zwrócił kupującemu pieniądze za zakup, a jakieś 3 dni później kupujący otrzymał przesyłkę od nas, którą oczywiście odebrał. Kupujący nie odpowi...

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

Jestem nowym użytkownikiem ebay, nawet założyłam sklep z produktami Betterware.I co ?Nic się nie dzieje.Czyżby była tu tylko garstka polaków zaglądająca przypadkiem.Czy też kupujący tak nieufni.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 37546 Wyświetlenia
  • 95 odpowiedzi
  • 3 podziękowania

Problem z VERO

Witam, Mam problem z nieuczciwymi zagraniami konkurencji. Sprzedaje meble na ebay uk. Grafiki ktorych uzywam w listingach zostaly stworzone dla mnie na zlecenie. Nikt z konkurencji nie uzywa takich grafik. Konkurencja zglasza moje listingi przez prog...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 178 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłanie towaru

Witam, Czy da się ustawić coś takiego, że jak zawartość przesyłki przekroczy np. 30kg to kupującemu zostanie dodana kolejna paczka(wysyłka) ? Przykład. Ktoś kupuje 50 sztuk koszulek. W aukcji jest zawarta kwota przesyłki 20zł. Cena przesyłki dotyczy ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 46 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Projekt studia

Witam serdecznie, realizuje projekt na temat platformy Ebay, i chciałbym uzyskać odpowiedzi na wskazane pytania: Kim są klienci platformy Ebay? Jak wygląda sprzedaż produktu/usługi na przestrzeni kilku lat? Jakie są źródła zakupu produktu/usługi? Jak...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 354 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Konto na minusie co mam zrobic?

dzien dobry od jakiegos czasu mam problem otoz jestem na minusie w polu gdzie pisze mi srodki do wyplaty widnieje minus raz spuznilem sie z wysylka gry jesli to jakos jest z tym zwiazane co moge z tym zrobic czy ebay pobierze mi z konta bankowego aby...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 29 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Cześć

Cześc wszytskim  Miło mi tutaj dołączyć 

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 113 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kontakt z ebay i nowe limity sprzedaży

Cześć,O co chodzi z nowymi limitami sprzedaży? Mam kilka palet części elektrotechnicznych na wartość około 400000 zł niestety otrzymałem limit do 5000. Jeśli chce go zwiększyć ebay mnie banuje. (uważa że najlepszym rozwiązaniem jest rozstanie) . Za k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 107 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jestem zmeczony siedzeniem w domu

Jestem zmeczony siedzeniem w domu z moja choroba. Nigdzie nie moge jechac w ciagu najblizszych kilku tygodni. Chce cos zrobic i zarabiac na tym pieniadze. Mozesz to zrobic z domu? Daj nam znac, jesli wiesz, jestem ci bardzo wdzieczny.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 275 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pay Pal działa na zasadzie parabanków i innych oszustów internetowych

Jestem użytkownikiem paypal od bardzo dawna i po raz pierwszy spotykam się z tego typu wiadomością z ich strony:"Ktoś próbował wysłać Ci pieniądze za pośrednictwem systemu PayPal, ale kwota przekracza limit wyznaczony przez przepisy prawa unijnego. A...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 188 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż przedmiotu

Witam, dlaczego sprzedając licznik na Ebay za 240£ nie było zwrotu za koszt przesyłki oraz czemu tylko z 240£ wypłata została zmniejszona do 224.41€ nr.wypłaty 5448052434, co to za oszustwo. Kontaktowałem sie z moim bankiem ale to Wy Ebay wysłaliście...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 62 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż przedmiotu na Ebay.co.uk

Witam, dlaczego sprzedając licznik na Ebay za 240£ nie było zwrotu za koszt przesyłki oraz czemu tylko z 240£ wypłata została zmniejszona do 224.41€ nr.wypłaty 5448052434, co to za oszustwo. Kontaktowałem sie z moim bankiem ale to Wy Ebay wysłaliście...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 58 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z weryfikacją konta ?

Dzień dobry,Czy z ebayem leci pilot ? Od tygodnia mam wrażenie że na supporcie jedyne kto pracuje to jakiś robot ... Stworzyłem konto które teraz chce przerobić na konto firmowe i po podaniu numeru konta system odsyła mnie abym zadzwonił na numer tel...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 338 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Przydatne strony

Sprawdź nasze zasady korzystania z forów Społeczności eBay oraz inne pomocne strony dla kupujących i sprzedawców..

Autorzy z największą liczbą podziękowań