Tłumaczenia
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Tłumaczenie tytułów aukcji

Czy ktoś mi podpowie jak wyłączyć te chore tłumaczenia tytułów aukcji? ebay raz mi tłumaczy na polski, raz na węgierski, a innym razem jest w oryginale.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 63 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 2 podziękowania

Proszę o tłumaczenie na angielski

Niedługo miną dwa miesiące od mojej wpłaty, więc myślę że przesyłkę należy traktować już jako zaginioną.Zapłaciłam za taki rodzaj przesyłki jaki podała Pani w aukcji (zresztą to była jedyna opcja).Przesyłka first class mail ma chyba numer nadania a P...

prośba o tłumaczenie na język niemiecki

Dzień Dobry, proszę o pomoc w zakresie sformułowania pytania w języku niemieckim (lub proszę je zadać w moim imieniu) do Sprzedającego na niżej podanej aukcji,z opisu aukcji rozumiem że ta część powinna pasować do Forda Scorpio 2,9i oraz 2,9i 24Vtymc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 374 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prośba o przetłumaczenie zdania na angielski

Jeśli ktoś by mógł, to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w przetłumaczeniu tego zdania. " Szanowny Panie. Podaje mi Pan tracking number listu z 19 lutego , a tą przesyłkę już otrzymałem !!!. Natomiast w dniu 16 Marca ponownie dokonałem zakupu tego sam...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2827 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

tłumaczenie z angielskiego na polski

Witam, Uprzejmie proszę o przetłumaczenie na polski następującego tekstu: "sorry x my inadvertent error. If I then kindly write your and to send address by priority mail the cards Kokorin" Włoch przesłał mi nie tą kartę co kupiłam, i teraz nie wiem c...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 728 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę p przetłumaczenie na J.Angielski

Witam zawówiłem DVD KAPAP opłaciłem w systemie PayPal zostało oznaczone jako wysłane do dnia dzisiejszego nie dotarło proszę o zweryfikowanie wpłaty(historia przelewów z dnia Data: 11 wrz 2014 Godzina: 14:55:51 ) od urzytkownika s175sebastian i spraw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 581 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę o przetłumaczenie...

wiadomości dla sprzedającego na francuski i angielski."WitamChciałbym się dowiedzieć w jakim stanie jest ta figurka? Czy jest kompletna i co dla mnie najważniejsze, czy nie jest uszkodzona?Pozdrawiam."

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 569 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

proszę o poprawienie zdań po angielsku

Sprzedawca pyta mnie czy mam adres w Stanach bo nie może wysłać mi przesyłki poza swój kraj. Jak poprawnie przetłumaczyć zdanie: 1. Nie. Mam tylko mój polski adres - No. I have only my polish adress.2. Jeśli nie możesz wysłać tego przedmiotu poza Sta...

Pilne tłumaczenie na język ANG

"Kiedy będziesz miał dostępne koszulki na nowy sezon? Będę miał w najbliższym czasie dużo zamówień do Ciebie" Z góry dziękuję za przetłumaczenie tego krótkiego tekstu.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 578 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

proszę o tłumaczenie/ interpretacje na polski

1. managed to get the postage cheaper so will be able to refund you five pounds in the next day or so (sprzedawca skorzystał z tańszej wysyłki i może mi zwrócić 5 funtów?)2. Not forgotten refund waiting on payments onto my account will be this week (...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 518 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania