Wyszukiwanie i kategorie
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

wyszukiwanie użytkownika

W jaki sposób mogę znaleźć użytkownika ebay , który w danym momencie nie wystawia nic na aukcji?. Chciałbym np. zobaczyć ilość jego opinii itd.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 7341 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 2 podziękowania

Niedostarczona przesyłka, próba uzyskania zwrotu.

Cześć,18 grudnia zamówiłem paczkę wybierając transport jako CTT, z Portugalii. Paczka od tamtego czasu jest w stanie "nadano numer przesyłki". Niestety do tej pory jej nie otrzymałem, a miała dotrzeć 2 stycznia. Sprzedający miał same pozytywne opinie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 581 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

"nowa" wyszukiwarka na ebay.pl

Od kilku dni namieszali coś w wyszukiwarce dostępnej dla ebay.pl Nie zjaduje przedmiotów, które kiedyś były normalnie wyszukiwane. Myślałem, na początku, że sprzedawcy nie oferują wysyłki do Polski i dlatego ebay.pl przestaje pokazywać te przedmioty....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 278 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Country of the seller

Hi! After the new layout of the site has been introduced, when serching fo item I can no longer see the country the seller come from. For me it was an important feature in the old version. I'm CDs collector and sometime people don't include the count...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1142 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

BUY IT !

Hello ! My name on eBay is Pereplut. I looking for plants (seedlings) Huperzia Serrata ! Thank you in advance for any information !!! Thanks Perplut.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 744 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Anulowanie licytacji

Doradżcie proszę co mam zrobić.Nie mam jeszcze opinii i kupiłam kilka przedmiotów od 1 euro.Kliknęłam też na aukcje kolczyków i gdy to już zrobiłam zauważyłam,że koszty transportu są za wysokie ponad 500 zł.Za chwile napisałam do tej osoby a było to ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1134 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Błąd wyszukiwarki przy aukcjach zagranicznych

WitamZnalazłem błąd w systemie wyszukiwania. Szukałem frazy "SONY PCM701". Przy szukaniu we wszystkich kategoriach w wynikach jest aukcja z Francji z wysyłką m.in. do Polski. Wystawiona jest w kategorii "Instruments de Musique > Studio, DJ, Sonorisat...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 587 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 1 podziękowania