Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Limit na karcie płatności dla kupującego

Chcę kupić na włoskim EBAY 61 przedmiotów.Po włożenia do koszyka widać dodane przedmioty ale po przejściu do strony płatnościwidać tylko 41 przedmiotów i tylko tyle mogę kupić ( widać to na załączniku). Wygląda jak by był ustawiony limit na możliwość...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 46 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

przesyłka z USA - status dostarczona pod adresem a LA a zaadresowana na polski

dobry wieczór kupiłem kilka dni temu dwa przedmioty od sprzedawcy z USA. na jego pecha mało osób licytowało i udało się kupić dość tanio. Dodatkowo w licytacji miał ustawioną darmową wysyłkę na cały Świat - to profesjonalny sprzedawca. W trakcie śled...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 35 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

paczka z niemiec

Ostatnio kupiłem jedną rzecz z niemiec, która wysłana była 4.10 i na stronie niemieckiej poczty od 9.10 ma status, że dotarła do kraju przeznaczenia; na naszej stronie nie ma prawie żadnych informacji o tej paczce a na poczcie oczywiście mówią, że ta...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 334 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy na eBay.uk paczka dostarczona do sasiada

Cześć. Mam problem z paczką. Problem polega na tym że ja siedząc w pl zamawiam na kuzynki adres w UK. Do tej pory nie było problemu, teraz paczka przesyłka według trackingu do jej sąsiada. Problem w tym że ona się tego sąsiada boi bo to dziwny człowi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 37 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pobieranie VAT z góry przez ebay - zobaczymy czy zapłacą.

Nie kupowałem na ebay prawie rok, wczoraj coś kupiłem po za EU i grubo się zdziwiłem jak ebay złupił mnie z góry za VAT ? I nie dało się tego w żaden sposób ominąć.Jestem ciekaw czy faktycznie przesyłka przejedzie z automatu z odprawą i opłata VAT-u....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 78 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opłaty importowe za zakupy w Wielkiej Brytanii

Witam. Czy jak zakupię przedmiot w Wielkiej Brytanii, to opłatę importową trzeba zapłacić z góry? To znaczy płacę cena przedmiotu + koszt wysyłki + opłata importowa i dopiero po tym przedmiot zostaje wysłany? Czy może opłatę importową płacę przy odbi...

Hermes Versand czyli przesyłki z Niemiec do Polski

Witam społeczność. Na niemieckim ebay wygrałem 3 aukcje i od dłuższego czasu oczekiwałem na dostarczenie przedmiotów. Pierwsza przesyłka wyszła do mnie 13 września (nota bene 13 dni po zapłacie przez paypal) i nie została dostarczona ponieważ kurier ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 41524 Wyświetlenia
  • 81 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Autentuczność sprzedawcy kup teraz licytacja

Witam, człowiek wystawił licytacje przedmiotu. Umówiliśmy się na kup teraz za odrobinę niższą kwotę i wystawił drugą aukcję kup teraz. Była widoczna licytacja i druga aukcja z kup teraz. Na chwile obecna po akceptacji ceny nie widze drugiej aukcji ku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 9 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ustawienie danych do wystawienia faktury

Cześć,czy jest na ebayu możliwość podania danych do faktury (nazwa, adres + NIP), tak żeby sprzedawca dostał je podczas otrzymywania zamówienia i mógł wystawić na nie fakturę (tak jak to świetnie działa na konkurencyjnym portalu).Ponieważ nie widzę t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 67 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak kupować w granicach Unii posiadając VAT UE

Cześć,czytam forum, tematy są dość podobne, ale o radzeniu sobie z pojawiającym się problemem, a nie jego zapobieganiu.Tak więc w jaki sposób kupować przez Ebay bez doliczania VAT posiadając VAT-EU? Założyłem drugie konto - na firmę, ale i tak nie zn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 89 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zapłata podatku VAT dla Kupującego?

Dzień dobry. Zamierzam pierwszy raz dokonać zakupu przedmiotu z zagranicy na ebay. Konkretnie: jestem osobą prywatną, przedmiot będzie zakupiony w Hiszpanii, również od osoby prywatnej. Czy poza kosztem przedmiotu i wysyłki (podanej już w ogłoszeniu)...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 78 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Hurtowe zakupy z USA

Witam wszystkich, Przeszedł mi przez głowę szalony pomysł.Chciałabym kupić kilkanaście przedmiotów z USA. Koszty wysyłki dla każdego z nich niestety są duże i przy kilkunastu małych przedmiotach robi się to niezbyt opłacalne. Zaczęłam się zastanawiać...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 35 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zamówienie jako gość

Witam wszystkich. Czy jest możliwość podpięcia numeru zamówienia, jeszcze nie zrealizowanego , złożonego jako gość do później założonego konta na ebay?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 18 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

opłacone a towaru brak

17.12.2023 roku zapłaciłam kartą za grę komputerową jako gość a teraz ebay mi mówi że z innego konta się logowałam i nie mogę nic się dowiedzieć jedna wielka ściema i oszustwo a pieniądze umieli z konta zabrać telefon podałam brak kontaktu UWAŻAJCIE

Awatar użytkownika autor Nie dotyczy
  • 38 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań