Dla sprzedawców
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Dodatkowa weryfikacja konta firmowego

Cześć, ebay stwierdził że posiadam jakieś dwa zablokowane konta na ich serwisie i muszę przejść dodatkową weryfikacje. Jedyne konto jakie na ebay zakładałem to jakieś 10 lat temu ale chyba nawet nic nie kupiłem.Wysłałem im prawo jazdy zaakceptowali, ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 19 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dodawanie kodu css

Cześć, mam pytanie, mianowicie jak umieszczacie i gdzie dokładnie klasy w CSS na waszych aukcjach? Bo mnie uczono jeszcze w head linkować CSS gdzie idealnie to działa np w VCS. A tutaj nie jesteśmy w stanie takiego linku umieścić bo działamy na samyc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 27 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay.de FAKTURY

Czy sprzedając produkty na ebay.de to wystawiając fakturę jako firma bez pośrednictwa ebay muszę wszystko pisać w języku niemieckim? Czy np. skoro produkty mają nazwę polską, ale na ebay.de wystawiam je w języku niemieckim, to czy muszę na fakturach ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 170 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak dlugo srodki pieniezne sa blokowane przez Ebay?

Witam, Rozumiem zasady wstrzymywania platnosci dla nowych uzytkownikow na okres 30 dni, ale jak moge uzyskac informacje, jak dlugo ta blokada biedzie miec miejsce? Ile jeszcze przedmiotow musze sprzedac, zeby Ebay przestal blokowac moje srodki na okr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 69 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Całkowita blokada konta po wystawieniu pierwszej oferty

Dzień dobry wszystkim.Chciałem zacząć swoją przygodę z ebay i zostałem całkowicie zbanowany. To nie to, że zostałem ostrzeżony czy moja aukcja została usunięta - moje konto zostało całkowice zablokowane z informacją, że nie mogę założyć już żadnego k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 221 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oszukany przez eBay - ponownie

O praktykach ebay przekazałem się już nie raz, ale to teraz przebilo wszystko.Uważajcie: Wystawiam na .com telefon. Nie tani, 1300eur. Ktoś kupuje z USA i płaci, konto kilka lat 11 komentarzy jakiś prostych. Ale ok, jest kasa, Wysyłam z poczty główne...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 86 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Po pozytywnym komentarzu zwrot???

Witam, jestem sprzedającym. Kupujący po otrzymaniu przesyłki stwierdził komentarzem że jest wszystko w porządku , a następnie po paru dniach stwierdził że chce zwrócić towar . Ebay nakazuje mi zwrócić pieniądze, gdzie tu sprawiedliwość?? Towar - zega...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 50 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oszustwo niemieckiego sprzedawcy.

Witam!Potrzebuje pomcy w sprawie oszustwa, którego padłem ofiarą.Znalazłem produkt, którego szukałem. porozumiałem sie z sprzedawcą co do ceny i wysylki i zapłaciłem za towar z własnego konta, na podane przez sprzedającego konto. Płatnosci nie wykony...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4997 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ustawienie kosztów wysyłki pod Baselinker

Witam, nie mam u siebie opcji ustawienie kosztów wysyłki - chce to raz edytować żeby działało pod Baselinkerem, natomiast wszystkie linki które są podawne na forach prowadzą mnie w miejsce gdzie nie ma takiej opcji.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 62 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! czy możliwe jest odwołanie akceptacji sporu ?

czy możliwe jest odwołanie akceptacji sporu ?kupujący otworzył spór jako powód podając niezgodność opisu aukcji z otrzymanym przedmiotem, jest to nieprawda ale chcąc uniknąć zbędnej pisaniny akceptowałem zwrot pieniędzy i odesłanie przedmiotumój błąd...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 79 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Super Sprzedawca

Witam, można otrzymać poziom super sprzedawcy na ebay.de kiedy konto zarejestrowane jest na ebay.pl?

LUCID

Dzień dobry,posiadam nr LUCID natomiast nie mogę znaleźć miejsca w panelu sprzedawcy aby go podać. Gdzie mogę go wpisać?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 653 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ERROR 21916704

"Das Name/Wert-Paar ist in den Variantenmerkmalen doppelt vorhanden" Witam, potrzebuje pomocy w rozwiązaniu kodu tego błędu.Pozdrawiam Hello, I need help solving this error code.Regards Hallo, ich brauche Hilfe bei der Lösung dieses Fehlercodes.Grüße

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 115 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Aktualizacja daych konta - paszport i prawo jazdy: gdzie tu logika?

Ebay chce żeby podać dodatkowe dane do weryfikacji konta: może to być ważne prawo jazdy lub paszport. I tu powstaje problem - te dokumenty są OPCJONALNE, nikt nie ma obowiązku ich posiadać (ja nie posiadam). Co teraz? Konto jest zweryfikowane, konto ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 321 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania