Dla kupujących
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

nieaktywny link do wysłania zwrotu

Chcę zgłosić zwrot, bo zostałam oszukana przez sprzedawcę. Dostałam wodę zamiast perfum, a miały być nowe, nieużywane. I nie mogę kliknąć Potwierdź zwrot Zamieściłam i szczegóły sprawy, i zdjęcia, i nie mogę iść dalej.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 62 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Złożenie oferty a zakup innego przedmiotu

Witam. Jestem początkująca. Nie korzystałam jeszcze z funkcji złóż ofertę. Interesują mnie dwa przedmioty u sprzedającego. Jeżeli złoże na jednej ofertę. Dostanę akceptację. To mogę później razem kupić z innym przedmiotem ? Czy muszę od raz zapłacić ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 175 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zostałem okradziony przez sprzedawcę na eBay

Witam,Pierwszy zakup na eBay i taka wtopa. Kwota wysoka - boli.Historia pokrótce:Brałem udział w licytacji (sprzedawca z Włoch) - nie wygrałem.Po paru minutach otrzymałem od eBay wiadomość tzw "drugą szansę" z adnotacją że pierwszy kupujący okazał si...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 157 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! przedmiot niezgodny z opisem a ochrona paypal

Kupiłam na ebay UK koncert dvd, opis był stan bardzo dobry, sprzedający również miał 100% pozytywów. Wysyłka przez ebay.Po otrzymaniu przesyłki okazało się, że tylko pudełko jest w stanie bdb. Obie płyty były mocno porysowane z obu stron.Napisałam od...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 338 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot pieniędzy za płatność kartą

Dzień dobry. Kilka dni temu dokonałem zakupu z USA, opłaciłem kartą, jednak sprzedawca anulował transakcję, gdyż stwierdził, że nie wysyła do Europy. Sam produkt kosztował 35$, wysyłka 19.18$, zaś opłata importowa 15.73$ co razem daje 69.91$. Jednak ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 186 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak zaplacic Za towar

#anowni państwo jeszcze nigdy nie kupiłam nic na ebay, ale poniosło mnie wczoraj i wygrałam licytacje , teraz muszę zapłacić za towar ale nie wiem jak, nie mam pay pal a sprzedawca zaznaczył ze pay pal, ja umiem zwykła karta zapłacić debetowa , nie w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 276 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zwrot części kwoty z ebay - tylko za jeden przedmiot z dwu

Kupiłam dwa przedmioty od jednego sprzedawcy. Sprzedawca nie chciał wystawić faktury łącznej do zapłaty. Jednak płatność przez paypal poszła jako jedna za oba przedmioty i dwie wysyłki (nie było innej opcji). Jest jeden numer transakcji na oba przedm...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 195 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paypal okradł mnie i oszukał , nie chce zwrócić pieniędzy po przyznanym zwrocie.

Witam Po krótce zakupiłem zegarek z aukcji zapłaciłem przez paypal 9 tys za zegarek.Aukcja okazała się oszustwem,ebay usunął aukcje.Paypal odrazu po wpłacie pieniędzy przyznał mi zwrot.Sytuacja ciągnie się od 16.10.Zwrot został anulowany potem ponown...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 163 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

cło

Witam ! Mam pytanie, jak się płaci cło od towaru, np jak kupuje zagranicy to jak naliczone jest cło, to jest jakiś procent od ceny towary, czy w jaki sposób to jest naliczane??

Rozwiązane! Paypal i 2500$ kary

Witam. Moja sprawa tyczy się Paypala19 maja zaktualizowano regulamin i wprowadzono nowe podpunkty które wiele zabraniają, pod groźbą grzywny 2500$, min."Stanowią sprzedaż przedmiotów, zanim sprzedający uzyska nad nimi kontrolę lub stanie się ich właś...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 772 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pre order - oszustwo

Witam, zamówiłem w listopadzie coś co miało być pre orderem. Aktualnie mija już 2 tygodnie od premiery i sprzedawca milczy. Z ciekawości zajrzałem na jego konto ebay - wykasował wszystkie swoje oferty i konto wydaje się być opustoszałe, w tym zostały...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 250 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak wybrać przewoźnika gdy kupuje się coś, zwłaszcza z za granicy ?

Zależy mi żeby paczki zawsze przychodziły pocztą a nie żadną firmą kurierską ale zupełnie nie wiem jak to ustawić przy zakupie a to jest loteria. Na firmach kurierskich się ostatnio sparzyłem i nie chcę nigdy więcej korzystać z ich usług bo są totaln...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 381 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania