Centrum odpowiedzi
Tutaj uzyskasz pomoc od innych użytkowników. Centrum odpowiedzi jest przeznaczone do zadawania pytań i szybkiego udzielania odpowiedzi.
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przejrzyj strony Społeczności

Dla kupujących

Masz pytanie dotyczące kupowania? Tu uzyskasz odpowiedź od doświadczonych kupujących. Odwiedź równie...

853 Posty

Dla sprzedawców

Zadaj pytanie dotyczące sprzedaży doświadczonym sprzedawcom. Odwiedź również forum dyskusyjne Dla sp...

926 Posty

Transakcje międzynarodowe

Dowiedz się od innych, jak kupować lub sprzedawać za granicą w zagranicznych serwisach eBay.

406 Posty

Wysyłka i płatności

Nie wiesz, jak rozwiązać problem z wysyłką lub płatnością? Zapytaj doświadczonych użytkowników.

366 Posty

Bezpieczeństwo transakcji

Zapytaj eBayowiczów, jak bezpiecznie kupować i sprzedawać. Aby porozmawiać ogólnie na temat bezpiecz...

90 Posty

Aktywność w: Centrum odpowiedzi

Rozwiązane! Zaginiona paczka

Kupiłam paczkę od pani z Angli do Polski. Pani wysłana paczkę poprawnie w styczniu doszła do magazynu międzynarodowego mieli nadać numer przesyłki i wyslac dalej do mnie ale doszła do magazynu i cisza. Ani ja ani sprzedająca nie wiemy z kim dalej sie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 30 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

cło

cześć,wie ktoś może czy jeśli przy zakupie przedmiotu płace już dodatkowo za cło i opłaty+ Vat(cło ok.24zł, a VAT ok.200zł) wartość zamówienia to +/- 1000zł.To jest możliwość,że jeszcze naliczą mi coś przy odbiorze?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 13 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opłata regulacyjna od 8 kwietnia.

Czy mógłby mnie ktoś uspokoić (lub nie) i oświecić odnośnie nowej opłaty regulacyjnej? Czy będzie ona dotyczyć tylko ofert, które się sprzedadzą czy też tych wystawianych? Mam kilkaset ofert i boję się, że ta opłata może być pobierana od wystawienia ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 30 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przedmiot nie wysłany

Witam, mam pewien problem zamówiłem telefon z tego samego kraju w którym mieszkam. Szacowny czas dostawy był do 26 marca czyli do dziś. Przedmiot przynajmniej tak pokazuje na stronie nie został jeszcze wysłany, został opłacony 17 marca. Czy sprzedawc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 32 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! jak zaakceptować ofertę od sprzedającego

Witajcie,poprosiłem sprzedającego o zmianę ceny przdmiotu i otrzymałem informację że sprzedający obniżył cenę i że mam zaakceptować jego ofertę. W momencie kiedy klikam w to info to otwiera się aukcja ze starą ceną. O co tu chodzi? w jaki sposób mam ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5009 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak reklam na koncie

Witam! Od dłuższego czasu (3 lat) posiadam konto na Ebay.de na którym ranga sprzedawcy spadła poniżej średniej. Z tego powodu po 2 latach nieaktywności nie mogę zacząć korzystać z reklam. Mamy kilka wyświetleń jednak 0 konwersji i na chwilę obecną ni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 68 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot

Co jeśli sprzedający ma napisane że nie przyjmuje zwrotu ale produkt się nie zgadza albo został uszkodzony co wtedy?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 40 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Przydatne strony

Sprawdź nasze zasady korzystania z forów Społeczności eBay oraz inne pomocne strony dla kupujących i sprzedawców..

Autorzy z największą liczbą podziękowań