anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

założenie sporu po wystawieniu pozytywnego komentarza?

Witam,

 

Po zakupie i wpłaceniu kwoty przez PayPal Kupujący napisał mi wiadomość, że "Kwota tej płatności znajduje się na zamrożonym saldzie i jeśli nie będzie żadnych problemów z zamówieniem, w ciągu 21 dni kwota zostanie przeniesiona na saldo dostępne. Pieniądze zostaną odblokowane dopiero po 21 dniach . Co mogę zrobić w tej sytuacji mogę zwrócić Pani środki na konto PayPal a Pani przeleje je na mój rachunek bankowy Płatność na PayPalu może zostać zwolniona wcześniej niż te dwadzieścia jeden dni ale musiała by Pani wystawić mi pozytywny komentarz na eBay a nie wiem czy Pani to zrobi jeżeli tak proszę wystawić komentarz a ja nadam paczkę zaraz jak PayPal zwolni płatność gdyż te pieniądze potrzebne mi są do realizacji zamówienia".

 

Nie uśmiecha mi się przelewanie pieniędzy na bezpośredni rachunek bankowy, bo nie jest to mała kwota, a wtedy żadnego zabezpieczenia transakcji nie ma. Jeśli nie muszę, to nie chcę też czekać ponad 3 tygodni na dostarczenie przedmiotu, zwłaszcza, że czytałam, że nie zawsze po 21 dniach odblokowują to saldo.

Stąd moje pytanie: w razie gdyby się okazało, że wystawię komentarz pozytywny, a Sprzedający nie wyśle mi przedmiotu lub będzie on popsuty/nieoryginalny itd, to czy mimo wystawienia pozytywnego komentarza będę mogła jeszcze otworzyć spór?

 

Będę wdzięczna za pomoc.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

założenie sporu po wystawieniu pozytywnego komentarza?

W zadnym wypadku nie wystawiaj komentarza  sprzedajacemu do czasu jak nie otrzymasz przesylki.Nie zgadzaj sie na zadna przesylke  pieniedzy na jego konto bankowe.To ze te pieniadze sa zamrozone na PayPalu to dotyczy wszystkich nowych sprzedawcow.Jego obowiazkiem jest wyslanie towaru  a to ze bedzie czekal 21 dni to jest jego problem.

Jak mozesz wystawic komus pozytywny komentarz jezeli nie otrzymalas jeszcze towaru?

Ty mu mozesz wystawic negatywny komentarz za brak wyslania towaru-i tak mu napisz grzecznie

Jak masz wiecej pytan to napisz jeszcze raz i odpowiem.Powodzenia

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

założenie sporu po wystawieniu pozytywnego komentarza?

To ze te pieniadze sa zamrozone na PayPalu to dotyczy wszystkich nowych sprzedawcow

 

nie prawda, jest to co napisałeś, wczoraj paypal zamrozil mi pieniądze od kupującego na 21 dni, a staż mam 4 letni, prawie 1000 opinii i jestem najlepszym sprzedawcą

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź