anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zostały mi sprzedane podróbki a ebay ani paypal nic z tym nie robią

https://www.ebay.pl/itm/273301746090?ViewItem=&item=273301746090

 

Wygrałem licytację tych okularów. Okazało się że to podróbki. Marka jest mało znana (przynajmniej w Polsce) i trudno znaleźć informację o tym jak rozpoznać podróbkę. Myślałem że to używane oryginały i licytowałem aż przy 220GBP wygrałem... Myślałem że ebay i paypal chroni kupujących do tego sprzedawca miał same pozytywy więc się niczego nie obawiałem i to był błąd.... Sprawa już ciągnie się od czerwca... najgorsze że przez to wszystko jak ebay i paypal olewa kupujących i przez emocje które mi towarzyszyły przez ten cały czas zapomniałem że mam ograniczony czas na wystawienie opinii. Teraz to nawet temu oszustowi nie mogę wystawić negetywa.

 

Ostatecznie jakiś czas temu kupiłem oryginalne okulary. Zrobiłem troche zdjęć żeby pokazać że już na zdjęciach na aukcji widać że były to podróbki ale w tamtym czasie jeszcze nie miałem takiego porównania. Poniżej link z porównaniem mojego autorstwa które zrobiłem dla ebay. Oczywiście nie dostałem na to żadnej odpowiedzi.

 

https://imgur.com/a/EwHUCBt

 

Otworzyłem sprawę przez paypal i odesłałem przedmiot. Myślałem że zostało mi tylko czekać na zwrot pieniędzy... Jednak sprawa się długo ciągnęł pisałem kilka wiadomości do paypala dlaczego tak to długo trwa ale oczywiście nie dostałem żadnej odpowiedzi. Po ponad miesiącu w końcu dostałem maila od paypala że nie mogą zakończyć sprawy na moją korzyść. **bleep**!!!

 

Od razu zadzwoniłem do paypala i chciałem się dowiedzieć jakim cudem to się stało. Okazało się że sprzedawca wysłał do paypala jakieś oświadczenie że ja odesłałem mu coś innego niż on mi wysłał. No i oczywiście widocznie tylko zdanie sprzedawcy się liczy? Czy to jest ku*** MOŻLIWE?!

 

Daczego ja nie moge im zeznać że odesłałem właściwy przedmiot? Dlaczego to sprzedawca nie musi się z nimi użerać tylko ja?! To jest chore!

 

Czy sprzedaż podróbek jest legalna? Czy to że to była licytacja oznacza że licytowałem to co było na zdjęciach i jak to podróbki to mam winić tylko siebie? Jak ja teraz mam udowodnić że odesłałem właściwy przedmiot? Co zrobić żeby odzyskać pieniądze? Ktoś był w podobnej sytuacji? Proszę o pomoc bo zaraz zwariuję....

Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0