Dla kupujących
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Zły adres

Podałem pomyłkowo stary adres co był zapisany podczas edytowania adresu i kupowania się pogmatwało.Napisałem do sprzedawcy, ale nie wiem czy odpisze.Przesyłka zuk do polski ktoś coś wie co zrobić i czy da się wybrnąć

naruszanie praw autorskich

Znalazłem sprzedawce który który o dłuższego czasu sprzedaje kopie modeli kartonowych https://www.ebay.co.uk/itm/Dark-torpedo-shipboard-model/282868611145?h

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 193 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

fraud at eBay auctions

Please read the auction description in detail and carefully,pay special attention to the artificial magnifying glass of copied pictures, on suspicious prices,on the lack of contact information!and non-detailed descriptions copied!comments and ratings...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 289 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zwrot bez możliwości zwrotu

Prosze o sugestię.Sytuacja wygląda następująco: zwróciłam towar poza serwis ebay, ponieważ nie miałam takiej opcji w historii zakupów ->więcej działań...napisałam do sprzedawcy, że zwracam towar i proszę o zwrot zapłaconej kwoty.Niestety sprzedawca c...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 342 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Anulowanie transkacji

Witam,Sytuacja przedstawia się następująco, zakupiłem (i zapłaciłem przez PayPal) klawiaturę do laptopa u sprzedającego o wydawałoby się dobrej reputacji, opis aukcji, zdjęcia wskazywały na konkretny model, który chciałem zakupić. Sprzedający wysłał ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 472 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zwrot pieniedzy

W ostatnim czasie zwrocilem dwa przedmioty zakupione przezemnie. Pomimo zaznaczenia zwroty przez sprzedajacego do dzis pieniadze nie pojawily sie na koncie paypal ani na koncie bankowym. Minol juz ponad miesiac od zwrotu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 210 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

WITAM. JAK ZMIENIĆ PŁATNOŚĆ Z PRZELEWU NA PAYPAL?

KUPIŁAM PRZEDMIOT I NIE DOSTAŁAM POTWIERDZENIA NA MAILA, ŻE PRZEDMIOT ZOSTAŁ ZAKUPIONY. CHCIAŁAM ZA NIEGO ZAPŁACIĆ, ALE WYBRAŁAM OMYŁKOWO PRZELEW ZAMIAST PAYPAL.TERAZ MAM SZTYWNE USTAWIENIA I NIE MOGĘ ZAPŁACIĆ PAYPAL. JAK MOGĘ TO ZMIENIĆ?POZDRAWIAM W...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 391 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Uwaga na oszustów ebay Podzielmy sie wiedzą !!!

Chcę przestrzec przed narastająca (możliwe że to związane z okresem przedświątecznym) ilością oszustów. Co gorsza da się zauważyć że ochrona przed pojawianiem takich aukcji jest po prostu zerowa o ile kiedyś takie aukcje były szybko i skuteczne osuwa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 391 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Zostałem oszukany prawie dwa razy

kupiłem w niedziele telefon po okazyjnej cenie. Teraz widzę, że nie jestem pierwszy który został w ten sposób oszukany. 1. Kupiłem telefon2. Zapłaciłem przez paypal3. otrzymałem wiadomość, że sprzedający nie może odebrać pieniędzy przez paypal i popr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 617 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Uszkodzony zakup czy mam szanse na odzyskanie pieniędzy lub nowy towar?

Witam, zakupiłem radio 13 maja, jednak okazało się uszkodzone, czy mam jeszcze możliwość otwarcia sporu czy jest jakiś limit czasowy? Bądź jakąś szansę na odzyskanie pieniędzy lub nowego radia ?Gdy napisałem do sprzedającego napisał mi że mogę odesła...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 513 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Adres do wysyłki w innym kraju

WitamZakupiłem w USA przedmioty z opcją wysyłki do rodziny również w USA (sprzedający nie chciał wysłać do Polski).Czy jest możliwość bezpiecznego (aby była jakaś ochrona) dokonania płatności w takim przypadku? PayPal nie chce przyjąć tej płatności. ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 346 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Problem ze sprzedającym

WitamJakiś czas temu otrzymałem pewien przedmiot, lecz sprzedający nie zaznaczył, że wysłał go, więc z powodu braku kontaktu oktworzyłem spór na PayPal. W końcu zamówienie nieoczekiwanie doszło, lecz okazało się, że jest to zupełnie inny przedmiot, a...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 465 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

beznadziejna sprawa

Trochę zawaliłam sprawę..kupiłam laptop z oprogramowaniem diagnostycznym z UK, okazalo sie ze nie wspolpracuje z moim sprzetem. sprzedawca obiecywal pomoc, odesłałam mu laptopa wraz z moim sprzetem, powiedzial ze sprobuje to zgrac. w miedzyczasie prz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 384 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Otwarcie sporu po zakupie

Witam, mam dwa pytania1. jak wystawić komentarz przedmiotu zakupionego 15 grudnia?2 jak otworzyc spór tego samego przedmiotu?probowalem to zrobic ale po wpisaniu numeru przedmiotu wyszukiwarka siega max 45 dni wstecz.(ponoc na otwarcie sporu mam 180d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1694 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 1 podziękowania