Dla kupujących
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Opinie równi i równiejsi

WitamCzy ktoś spotkał się z taką sytuacją?Otóż zakupiłem dwa przedmioty na zagranicznym serwisie (Ebay.de)Okazało się że nie dość że towar nie jest w pełni zgodny z opisem ,sprzedawca okazał się cwaniakiem, hochsztaplerem to na dodatek serwis Ebay.de...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 365 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Towar niezgodny z opisem- zwrot na koszt sprzedawcy (UK-PL)

Witam, końcem stycznia zakupiłem w UK, z wysyłką do Polski od osoby prywatnej sprzęt wędkarski. Niestety po dotarciu przesyłki, okazało się iż sprzęt posiada pewne pęknięcia, które są pewną wadą fabryczną tego modelu- nie ma możliwości żeby uszkodzen...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1013 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka z UK do Polski via International Tracked & Signed

Mam pytanko, kto dostarczy paczkę wysłanę z UK przez opcję "via International Tracked & Signed" przesyłka typu RS123456789GB na większości forach jest podane że GLS pzrejmuje te paczki, ale jest taki zonk, proszę przykładowy numer: http://emonitoring...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 626 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zostałem oszukany, nie otrzymałem telefonu, 0 kontaktu

Ząłożyłem konto na ebay.pl i przy 1 transakcji zostałem osuzkany, wysłałem przelewem zwykłym 1490 zł za iphone 5s...kusiłą mnie cena, miałem troche podejrzeń, sprzedawca nie dął mi numeru tel jak prosiłem, nie było przesyłki za pobraniem,,,ale co tam...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2124 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

OSZUST

Temat zakładam w tym miejscu oraz dziale "dla kupujących", żeby dotarł do jak największego grona użytkowników.Kupiłem na aukcji procesor, przed wysyłką pieniędzy prowadziłem korespondencję w wiadomościach ze sprzedającym na temat metody płatności, je...

Rozwiązane! Zwrot pieniędzy po rezygnacji z zakupu zapłaconego przez PayPal.

WITAM.15 sierpnia zakupiłem na eBay dodatek do gry "Rise of the Tomb Raider" myśląc że jest to gra.Po otrzymaniu od sprzedawcy jeszcze tego samego dnia kodu do platformy STEAM w celu aktywacji zorientowałem się że jest to tylko dodatek do gry a nie g...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4524 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

DPD odesłało moją paczkę do sprzedawcy

Tak, jak w temacie- firma kurierska odesłała paczkę do nadawcy. Po rozmowie z krajową centralą DPD, dowiedziałam się, że przesyłkę odesłali, bo nie mieli mojego numeru telefonu (takowy jest w moim profilu na ebay), a kurier po przybyciu na adres doce...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4573 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak słów

No wkoncu po 10 dniach udało mi się otworzyć spór żadnych obrazków nic nie ma w zakładce zakupy to sie tak kasuje bo ,,ochrona zlodzieji" czy jak smieszne to jest gość sie 10dni nie odzywa a teraz co haha zobaczy e-mail od ebay z automatu od deryla h...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 687 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

paypal "Odbiorca nie może w tej chwili odebrać pieniędzy"

Witam,Chciałbym przelać sprzedającemu kwotę za wygrany przedmiot na aukcji ebay.Jednak podczas wykonywania "operacji" w systemie paypal wyskakuje komunikat, że "Odbiorca nie może w tej chwili odebrać pieniędzy".Co to oznacza? dodam, iż sprzedawca jes...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1223 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Witam Wszystkich i prosze o pomoc ja odzyskac pieniadze

Witam i prosze o pomoc,bo nie wiem jak odzyskac pieniadze. W dniu 1 lipca.2014 kupilem telefon Cat B15Q za £234,po 3 tygodniach wypalily sie 2 pixele i podswietlone przyciski na dole telefonu,i malo tego telefon zaczal sie wieszac,opisalem ten fakt s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1693 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania