anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z Prog. wysyłki miedzynarodowej

Sprawa wygląda następująco. Zapłaciłem (18.04.18 przez PayPal) sprzedawcy z USA za towar (preorder), który miał zostać wysłany w maju.

Cena towaru - 29,99$ Wysyłka (prog. przesyłki międzynarodowej) -16,10$ Opłaty celne/importowe - 10,45$

Sprzedawca wysłał przedmiot 04.05.18

Niestety przesyłka po dotarciu do Europy najwyraźniej zaginęła ... lub na co jeszcze po cichu liczę, ma opóźnienie.

Numery śledzenia: UPAAB000000290074918 (od eBay) i 05168964804967 (od DPD)

Kontaktowałem się z DPD ... Bóg jeden wiedzieć co się dzieje, według DPD paczka nie została im nadal przekazana ...

Nowych info z nr śledzenia brak, jestem pełny obaw ...

Zamierzam poczekać do końca maja, może jednak coś się ruszy ... Ale gdyby jednak się nie ruszyło, w jaki sposób powinienem postępować ?

Ok, wiem powinienem skontaktować się ze sprzedawcą i nagłośnić problem/poprosić o zwrot kosztów, jeśli się nie zgodzi otworzyć sprawę na eBay/PayPal. Sprzedawca zapewne odpowie (albo i nie) mogę Ci zwrócić pieniądze, ale tylko za przedmiot (29,99$) reszta poszła na prog, między narodowej przesyłki ...

Jak odzyskać, postępować dalej ? Jak odzyskać 100% wpłaconej gotówki ? Czy w takiej jak opisałem wyżej, sytuacji jest w ogóle możliwe odzyskanie gotówki za wysyłkę i opłaty celne importowe ?

 

Jeśli ktoś miał podobne problemy będę wdzięczny za info.

 

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Problem z Prog. wysyłki miedzynarodowej

W tym global shipping nikt nie wie kto gdzie i jak . System wciaz raczkuje. Dzielo przypadku ale cierpliwosci, jest po odprawie w drodze do ciebie

 https://t.17track.net/en#nums=UPAAB000000290074918

 

Moze wyslali tirem przez Wlochy czy kto wie jak

**************************************
Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź