anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o metodę płatności i ochronę kupującego

spider-m1
Użytkownik

Witam.


Mam na oku aukcję z niemiec, na której jedyną zaznaczoną formą płatności jest zwykły "bank transfer".


 


Spytałem się sprzedającego czy byłaby możliwość płatności przez PayPal - odpowiedział że tak.


 


Moje pytanie:


Czy w razie kupna i przelewu poprzez PayPal - nie z "Ebayowskiego formularza" po zakończeniu transakcji (gdyż opcji takiej zapewne nie będzie, skoro metody tej nie ma zaznaczonej w aukcji) ale bezpośrednio z mojego konta PayPal - będę podlegał ochronie Ebay / PayPal w razie nieotrzymania towaru od sprzedającego?


 


Bardzo proszę o pilną odpowiedź.


Pozdrawiam.


 


 

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Pytanie o metodę płatności i ochronę kupującego

tak, będziesz chroniony

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Pytanie o metodę płatności i ochronę kupującego

spider-m1
Użytkownik

Dzieki za rozwianie watpliwosci.

Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie platnosci:

Sprobowalem dokonac przykladowej platnosci przez PayPal - mam do wybory 3 opcje: platnosc za towar, uslugi i za przedmioty kupione w Ebay - gdy zaznaczam ostatnia opcje PayPal nie pozwala mi dokonac przelewu na jego stronie lecz odsyla mnie do serwisu Ebay - tutaj na chwile obecna mam komunikat "Nie udało nam się załadować twojego koszyka!" - czy przyczyna tego jest to, ze jak narazie nie wygralem jeszcze aukcji czy nawet po jej wygraniu blad ten bedzie dalej wystepowal z racji braku opcji platnosci przez Ebay (tylko zwykly przelew) na aukcji?

Czy moze wybrac opcje "platnosc za towar"?

I jeszcze jedno - w obsludze klienta Ebay doradzono mi abym platnosc PayPal zidentyfikowal z numerem aukcji - w jaki sposob moge to zrobic? Wpisac ja w "wiadomosci e-mail do odbiorcy" gdyz jak widze nie ma tutaj standardowego tytulu platnosci.

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Pytanie o metodę płatności i ochronę kupującego

 tutaj na chwile obecna mam komunikat "Nie udało nam się załadować twojego koszyka!" - czy przyczyna tego jest to, ze jak narazie nie wygralem jeszcze aukcji


 


tak, zgadza się


 


czy nawet po jej wygraniu blad ten bedzie dalej wystepowal z racji braku opcji platnosci przez Ebay (tylko zwykly przelew) na aukcji?


nie


 


Czy moze wybrac opcje "platnosc za towar"?


 


można, pod warunkiem, że kupisz w sklepie internetowym, oferującym PayPal, ale w zasadzie sklepy, jesli ofeyją PayPal to mają button przekierujący na PayPal


 


I jeszcze jedno - w obsludze klienta Ebay doradzono mi abym platnosc PayPal zidentyfikowal z numerem aukcji - w jaki sposob moge to zrobic?


 


poprostu, jak coś kupisz i zapłacisz paypalem to będzie to już zintegrowane


 


Wpisac ja w "wiadomosci e-mail do odbiorcy" gdyz jak widze nie ma tutaj standardowego tytulu platnosci.


 


nie ma takiej potrzeby

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Pytanie o metodę płatności i ochronę kupującego

spider-m1
Użytkownik

Nawet nie wiesz jak bardzo jestem Ci wdzieczny 🙂


 


Pozdrawiam serdecznie!

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź