Brak przesyłki z UK na ponad 300zł

martamarta2009patowa
Użytkownik

Witam. W marcu od użytkownika z UK zakupiłam ubranka dziecięce na ponad 300zł. Użytkownik miał wysłać paczkę kurierem. Zwodził mnie, że szuka kuriera do końca czerwca, potem zamilkł. Próbowałam się z nim skontaktować nawet przez facebooka. Wczoraj przeglądając ebay natknełam się na drugie konto tej osoby, która to drugi raz sprzedaje ubrania za które ja zapłaciłam. Mam całą korespodencję mailową z tą osobą, zdjęcia ubrań które kupiłam w marcu (na nowych aukcjach ma te same zdjęcia). Czy jest jakaś szansa odzyskania pieniędzy. Zgłosić na policję? Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Brak przesyłki z UK na ponad 300zł

jeśli nawet płaciłaś paypalem, to już i tak dawno termin minął jakies 3 miesiące temu, tylko policja


 


 


 

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Brak przesyłki z UK na ponad 300zł

martamarta2009patowa
Użytkownik

Na policję zgłosić w Polsce, czy można się jakoś kontaktować z policja w UK drogą mailową?

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Brak przesyłki z UK na ponad 300zł

dziewanna1
Użytkownik

 Trafiła  pani  na  ''oszusta '' w UK , jak mozna tak postepować


sprzedać a potem wystawiać  to  2-gi  raz  do sprzedaży na innym  swoim koncie.


Należałoby  ''skargę ''  złozyc do Adm. EBAY .PL + na policje w Polsce  a  oni powinni  dalej  postepować zgodnie z procedurami.


~~~ zycze  pomyslnego załatwienia tej sprawy ~~~ 😉

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź