anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot części kwoty z ebay - tylko za jeden przedmiot z dwu

Kupiłam dwa przedmioty od jednego sprzedawcy. Sprzedawca nie chciał wystawić faktury łącznej do zapłaty. Jednak płatność przez paypal poszła jako jedna za oba przedmioty i dwie wysyłki (nie było innej opcji). Jest jeden numer transakcji na oba przedmioty na paypal.

Oba przedmioty zostały wysłane w jednej paczce.

Przesyłka zaginęła.

 

Przy jednym z przedmiotów na ebay kliknęłam "nieotrzymano przedmiotu", ponieważ sprzedawca wrześniej nie reagował na wiadomości wysłane z ebay, - rozmowy ze sprzedawcą za pośrednictwem tego formularza miały trwać do 30 listopada, jednak ponieważ sprzedawca nie zainteresował się tym zgłoszeniem, ebay zwróciło mi pieniadze za jeden przedmiot, ten który był zgłoszony jako nieotrzymany.

Mimo to obecnie oba przedmioty są oznaczone, że nastąpił zwrot.

Z paypal przyszła informacja o wpłynięciu pieniędzy i są tam wymienione dwa przedmioty (jeden numer transakcji), jednak kwota która wpłynęła dotyczy tylko jednego przedmiotu.

Co w takiej sytuacji?

 

Zgłosiłam teraz nieotrzymanie drugiego przedmiotu na ebay i poinformowałam o tej sytuacji ebay.

Czy otrzymam zwrot za drugi przedmiot, czy ta kwota przepadnie?

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

zwrot części kwoty z ebay - tylko za jeden przedmiot z dwu

otrzymasz zwrot za drugi zakup. Eskaluj do rangi roszczenia co spowoduje ze Ebay powezmie decyzje wczesniej. 

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

zwrot części kwoty z ebay - tylko za jeden przedmiot z dwu

Szczęśliwy kot

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

zwrot części kwoty z ebay - tylko za jeden przedmiot z dwu

Dziękuję za informację. Emotikon: Szczęśliwy

 

Dziwi mnie tylko dlaczego sprzedający nie reaguje...

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

zwrot części kwoty z ebay - tylko za jeden przedmiot z dwu

Sprzedawca odesłał mi przed chwilą pieniadze za drugi przedmiot, ponieważ przesyłka do niego wróciła.

Ale na paypal mam komunikat:

 

Twój zwrot pieniędzy oczekuje na realizację, ponieważ został zainicjowany jako czek elektroniczny. Bank musi rozliczyć przelew elektroniczny, zanim zostanie on uznany na Twoim koncie PayPal. Zwrot pieniędzy zostanie prawdopodobnie przetworzony przed 09.12.2020.
 
Czy sprzedawca może wycofać jeszcze ten przelew?
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź