anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paypal okradł mnie i oszukał , nie chce zwrócić pieniędzy po przyznanym zwrocie.

Witam

 

Po krótce zakupiłem zegarek z aukcji zapłaciłem przez paypal 9 tys za zegarek.Aukcja okazała się oszustwem,ebay usunął aukcje.Paypal odrazu po wpłacie pieniędzy przyznał mi zwrot.Sytuacja ciągnie się od 16.10.Zwrot został anulowany potem ponownie mi przyznany.Dzisiaj dostałem informacje ,że znowu zwrot został anulowany.Po kontakcie z infolinią pani pieprzy te swoje regułki że nie ma wpływu na procedury bankowe.Jestem sfrustrowany.Oczywiście transakcę zgłosiłem w banku o chargeback.Płaciłem debetówką podpiętą pod paypala.Co mogę jeszcze zrobić.Jawnie paypal okradł mnie z pieniędzy i nic z tego sobie nie robi.Czy ktoś jest w stanie mi coś jeszcze doradzić ? Miał ktoś podobną sytuacje ?

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Paypal okradł mnie i oszukał , nie chce zwrócić pieniędzy po przyznanym zwrocie.

Czy zgłosiłeś sprawę najpierw w PayPal czy tylko 'w banku o chargeback"? Bank lub PP podają jakiś powód anulowania zwrotu?

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Paypal okradł mnie i oszukał , nie chce zwrócić pieniędzy po przyznanym zwrocie.

Najpierw paypal.Tzn nawet nie musialem nic robić bo odrazu mi zwrot został przyznany.Problem od 2 tyg jest taki że nie mogą odzyskać z jakiegoś powodu tych pieniędzy i status transakcji jest najpierw oczekujący a potem anulowany.Dzisiaj dopiero dostałem pismo z mbanku w celu wysłania papierow potrzebnych do chargebacka.
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź