Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

VAT - czy ebay zgłasza numer IOSS do elektronicznego systemu celnego w ramach wysyłek GSP

Tak jak w temacie. Kupilem jedna rzecz na ebay od sprzedawcy z USA. Wysyłka jest za pomoca GSP - Global Shipping Program. Czyli sprzedawca wysyła rzecz do ebay w USA, Natomiats to ebay wysyła towar z USA do Polski. Oczywiście, ebay pobrał od transakc...

MERCEDES VIANO

kupiłem mercedesa VIANO PRZEZ EBEY I FIRME TRANSPORTOWOM SHIPLY NR ZLECENIA TO DE843B324GK MIAŁ BYC DO 5DNI ROBOCZYCH POD WSKAZANYM ADRESEM A DALEJ GO NIEMA FIRMA SHYPLI MIAŁA GO DOSTARCZYC.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 85 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

MERCEDES VIANO

kupiłem mercedesa VIANO PRZEZ EBEY I FIRME TRANSPORTOWOM SHIPLY NR ZLECENIA TO DE843B324GK

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 49 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nadanie paczki poprzez Polamer

Witam. Zlozylo sie takz ze jestem zmuszony wyslac paczke z USA przez Polamer bo sporo taniej wychodziniz przez USPS. Czy ktos kto mial juz doczynienia z Polamerem moglby mi napisac dokladnie jak ma nadac kolo w USA pake do polameru ? Tzn na ichstroni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 8856 Wyświetlenia
  • 25 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy z Irlandii

Cześć,Chciałbym kupić używany sprzęt fotograficzny z Irlandii za około 1000 Euro.Czy po dostarczeniu przesyłki do Polski będę musiał zapłacić Vat i cło ?z góry dziękuję za odpowiedźMarek

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 275 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Etap przed zgłoszeniem celnym

Witam, kupował ktoś coś może ostatnio za granicą i przypomina sobie czy to normalne, że od 7 dni przesyłka z Rosji stoi mi na takim etapie, bo z doświadczenia wydaje mi się, że to długo i już zaczynam myśleć, że ktoś otworzył przesyłkę i ukradł to co...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 356 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupowanie z Litwy

Witam ,mam pytanie o kupno felg z Litwy robie to pierwszy raz i boje się zaryzykować moze ktos kupował vos z Litwy i podpowie czy paczki fochodza w miarę podanych terminach ia może ktoś już kupował felgi i moze cos doradzić?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 63 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem ze śledzeniem Royal Mail International Tracked

Witam,Jakiś czas temu udało mi się wygrać licytację, która została "wysłana" z Anglii. Przesyłka była opłacona jako Royal Mail International Tracked, według eBay'a nadana 1 kwietnia, ale od tamtej pory status nie zmienił się z "Dodano numer przesyłki...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 121 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Koszt paczki z UK do Polski (bez podanej kwoty w ogłoszeniu)

Chciałabym kupić pewną rzecz w licytacji (o ile uda mi się wygrać) z Anglii. Sprzedawca nie ma zaznaczonej opcji wysyłki do Polski, ale po zapytaniu na wiadomościach prywatnych powiedział, że nie będzie to problemem i koszt wysyłki pojawi się przy kw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 99 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot Towaru - Ebey Pey Pal

Hej . Mam problem. mam komunikat przy towarze na eBey - zwrot został zamknięty ( zwrot towaru został zamknięty na ebey po przekształceniu sporu w roszenie na PeyPal ? - zrobiłem to natychmiast jak okazało się że zegarek był zepsuty - w opisie miła by...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 70 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Zwrot towaru

Witam, zakupiłem grę,ale okazało się,że coś jest z nią nie wprządku ponieważ co chwile się zacina zgłosiłem to do sprzedającego on powiedział abym otworzył spór więc tak zrobiłem teraz mi napisał abym zwrócił do niego grę a on zwróci mi pieniądze za ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1383 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PROBLEM Z PACZKĄ

Hej, od 28 grudnia moja przesyłka jest niby w PL ale gdy pisałem do poczty Polskiej oni mi odpisali że przesyłka jeszcze nie dotarła do Polski. Gdy czytałem inne fora z tematem właśnie paczek z USPS to widziałem screeny że ich paczka zazwyczaj leciał...

269686863_715753865987758_3097732840854801666_n.jpg
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 76 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy z Turcji

Witam, mam pytanie czy jesli co zamówię z Turcji za powyzej 150 euro cla przy odbiorze? Czy tylko Vat przy samym zakupie?, dziękuję za pomoc

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 64 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania