anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

eBay International Shipping - ściema i naciąganie na koszty

Witam ponownie

Niedawno zakupiłem towar na serwisie Ebay.com z taką wysyłką.

Towar jaki kupuje nie ma charakteru jednostkowego ale jest taki sam, powtarzalny.

Przypadłość jaka mnie spotkała  to taka , że tym razem  wysyłka miała być za pomocą "eBay International Shipping".

Przedmiot opłaciłem z góry czyli koszt towaru ,przesyłkę, cło i podatek.

Przesyłka dotarła jedynie do centrum obsługi przesyłek ebay po czym nastąpiło zatrzymanie przesyłki i podany komunikat ,że przesyłka nie może być wyeksportowana.

Napisałem do Ebay z prośbą o wyjaśnienie.

W odpowiedzi dostałem jakieś lakoniczne "robotyczną " odpowiedź z linkami w wiadomości i nie odnoszącą sie do mojej treści maila.

Odpisałem ponownie żeby wyjaśnili w sposób rzeczowy i przeczytali moją pierwszą wiadomość i na nią odpowiedzieli.

To odpisali , że nie mogą wysłać przesyłki bo są ograniczenia  co do wagi i rozmiarów przesyłki.

Jest to na tyle absurdalne co tragiczne.

Jeżeli serwis Ebay bierze sie za wysyłkę przedmiotu to powinien się wywiązać a nie  stwarzać problemy.

Pytałem w kolejnym mailu czy inne aukcje jakie wybrałem ( podałem linki tych aukcji) również do mnie nie dojdą , to w odpowiedzi dostałem ,że jest taka możliwość.

Był program PITNEY BOWES i tu nie było problemów, przesyłki dochodziły w miarę szybko i bez żadnych komplikacji.

Nie dość że przesyłki nie dostałem ,kasę zwrócili ale i tak straciłem za przewalutowanie  ponad 50 dolarów.

Ja tej metody wysyłki będę unikał jak ognia .

Pozdrawiam

 

Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0