anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości licytacji ofert z Niemiec

Witam, mam problem z licytacją przedmiotów wystawionych na ebay niemieckim. Od dwóch dni w zasadzie każda oferta po próbie licytacji jest odmowna (brak możliwości licytacji ze względu na brak wysyłki do Polski. Wcześniej tego nie było albo bardzo sporadycznie, teraz w zasadzie każda oferta jest niedostępna. Mało tego te oferty które licytuję obecnie też już są obwarowane tą blokadą. Może ja coś przestawiłem na koncie ?? 

Komunikat po próbie licytacji

Dieser Artikel kann leider nicht nach Polen verschickt werden. Ihre bevorzugte Lieferadresse ist in einem Land/einer Region, in das/die der Verkäufer nicht verschickt. Bitte kontaktieren Sie den Verkäufer für weitere Informationen. (5010) 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Brak możliwości licytacji ofert z Niemiec

Witam

Można podać adres z Niemiec ( znajomego lub rodziny)i zmienić w ustawieniach konta na ów adres i można licytować śmiało.

Jedyny minus taki, że przedmiot trafi właśnie na Niemcy , chyba ze po zakupie  dogadasz się ze sprzedawca aby wysłał do Polski , czasami sie zgadzają.

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak możliwości licytacji ofert z Niemiec

Nie da się tego zrobić w ustawieniach - kraj rejestracji jest wyszarzały. Możesz zmienić tylko adres w obrębie Polski.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak możliwości licytacji ofert z Niemiec

Tylko sprzedawca może wprowadzić te ograniczenia.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak możliwości licytacji ofert z Niemiec

Można śmiało tak robić jak opisałem wcześniej, stale tak robię jak tylko wyskakuje mi ze sprzedawca nie wysyła do Polski.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak możliwości licytacji ofert z Niemiec

Napisz do sprzedawcy, jeśli mu zależy to zmieni

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź