Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Kurier Hermes. Paczka podobno doręczona

Czy mieliście kiedyś do czynienia z kurierem Hermes? Zamówiłam paczkę od osoby prywatnej z Wielkiej Brytanii i jeśli dobrze rozumiem, tydzień temu została doręczona. Jednak nie mam ani paczki ani żadnego awiza i nie wiem za bardzo gdzie mogłabym się ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 437 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! paypal - jak działa ochrona kupujących?

Jak w temacie, kupiłam film DVD, kwota nie wielka, czekałam ponad 2 miesiące, bo już zdarzało się, że poczta dostarczała przesyłki po 65 dniach, niestety nic nie przyszło. Napisałam do sprzedawcy, odpowiedział, że przedmiot w zasadzie powinien być do...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 637 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

UWAGA na InPost i wszystkie przesyłki "kurierskie" szczególnie te z programu GSP (Global Shipping Pr

Chcę ostrzec wszystkich kupujących przed kupowaniem w programie GSPO ile wiadomo z krajów z po za EU tną nas strasznie na kasie bo sobie dliczają co najmniej 25 % do ceny przedmiotu to pikuś. Kolejnym problemem jest to że firma obsługujaca to potrafi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 361 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka z Anglii

Witam wszystkich Mam taki oto problem - zamówiłem przedmiot z Anglii (Stourbridge). Został on wysłany czymś takim jak "parcel2go". Dostałem tracking number, wszystko cacy, ale:Przedmiot normalnie sobie podróżował, poleciał z magazynu i po ostatniej ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 349 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak obchodzić urzad celny i nie płacić vat

Hej,Ostatnio zaczęłam się zastanawiać jak faktycznie można obejść oplaty cła i vatu w Polsce. Przedstawię Wam moje dwie sytuacje. 2 msc temu zamówiłam sukienkę ze Stanów, nie należala do najtańszych bo zapłaciłam za nią ponad 400 zł plus przesyłka pr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1477 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Konsola na Ebay bardzo tania

Witam.Dlaczego konsole ps4 pro są tak tanie na ebay.pl 244 pln 500 pln czy to nie jest jakieś oszustwo czy można spokojnie kupować np ta https://m.ebay.pl/itm/PS4-Pro-1TB-Fortnite-Battle-Royale-Bundle-Console/302884260495?hash=item46854f0a8f:g:seYAAO...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 373 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Szukanie zaawansowane na ebay.de

Może ktoś się orientuje czy na ebay.de istneje nadal opcja ustawienia lokalizacji szukanego produktu po kodzie pocztowym. (przedmioty blisko mnie > przedmioty w promieniu xxx km od kod pocztowy xxx).

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 317 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie amatora

Witam Na wstępie przepraszam za banalność mojego pytania , ale podjąłem się pomocy przy zamówieniu telefonu dla koleżanki , i nie do końca ogarniam komunikaty ze strony. Czy to oznacza e telefon już jest do neij dostarczony , czy do piero dotarł do P...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 194 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka z innego miejsca niż podano w aukcji

Cześć,Sytuacja wygląda tak:Kupiłem zegarek Seik (282959251993). Specjalnie nie szukałem najtańszego z Singapuru, ale z UE. W opisie akucji lokalizacja przedmiotu podana jako Dublin, w opisie przedmiotu była grafika na której był tekst "ship from/retu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 176 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Zapłacony towar - sprzedający nie chce wysłać bo dostał lepszą ofertę poza ebay

Dzień dobry. Proszę o radę w następującej sytuacji. Kupiłem tuner na którego polowałem 2 lata. Zapłaciłem Paypalem, po czym otrzymuję informację, że nie wyśle mi go bo dostał lepszą ofertę poza serwisem ebay.Poprosił o anulowanie transakcji. Prośbe o...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 260 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay się obija?

Termin dostarczenia paczki minął 2 tygodnie temu. Chciałem odzyskać pieniądze więc podjąłem odpowiednie kroki. Do wczoraj wyświtlalo mi się "eBay Customer Support has placed the case on hold until Aug. 3 to allow time to provide additional documentat...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 163 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Koszt przesylki z USA (clo i vat)

Witam, czy za te buty bym musial zaplacic import duties (Clo i Vat) jak tak to ile? Pierwszy raz zamawiam z ebay. https://www.ebay.pl/itm/BELLEVILLE-C790-WATERPROOF-FLIGHT-COMBAT-USA-MADE-BOOTS-ALL-SIZES-NEW/192210656399?hash=item2cc0a5dc8f:m:m3eDGDr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 248 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania