Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Dolary czy Euro - co lepsze przy zakupach za granicą

Witam, Mam do Was pytanie: coraz częściej zdarza mi się kupować w Euro. Niestety, od samego początku mam zdefiniowaną jako walutę podstawową dolar amerykański, a karta, która jest podpięta pod moje konto automatycznie obłsuguje polskie złotówki. Czyl...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 273 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czym wysłać paczke Z UK do PL?

WitamChciałbym coś zamówić z UK i o jaką firmą wysyłke najlepiej poprosić sprzedającego? Tak żeby było tanio i bezpiecznie, i żeby paczka nie szła miesiąc. Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 236 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup z USA jest juz 2tyg po terminie, śledzenie stanęło w miejscu 2tyg temu. Pomoc przy rozwiazaniu

Witam mam problem i potrzebuje opini i dobrej rady bardziej doświadczonych uzytkowników.Kupiłem ten przedmiot:sytuacja wygląda tak że płaciłem kartą za pomoca systemu PayPal ale wtedy nie miałem w tym systemie konta tylko po prostu zaplacilem karta i...

fvmdtgn.jpg zał2.jpg zał3.jpg myhbmoy.jpg
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 287 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dyskryminacja Polaków kupujacych na niemieckim ebayu (taka "społecznosć")

Dlaczego nie mogłam kupić dzisiaj artykułu nr 321095643496 od sprzedajacego hendrik44 z Niemiec na niemieckim ebayu jezeli w licytacji dałam najwyższą sumę 311 EUR o czasie i przelicytowałam tego co wygrał licytację EUR 302,99 "g***f( 2 )". W opisie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4283 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Rozwiązane! Śledzenie przesyłki zagranicznej

Witam, to moje drugie zakupy na ebayu. Drugie z USA priorytetem  więc...Dostaje tracking number, wpisuje go w USPS, śledzę paczkę do momentu kiedy ląduje w ERLANDER KY. i pojawia się podkreślony na zielono napis DELIVERED. No a co dalej? Bo to racze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1190 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Giniecie przesyłek z Chin.

Ostatnio mam kilka przypadków że przesyłki z chin (i nie tylko) giną.I to ciekawe bo raczej w Polsce.Ostatnio np taka przesyłka S.F. Express szybko bo w ciągu ok 8-9 dni 2018-06-02 13:24 Poland, Poland Arrived at the destination country2018-05-24 20:...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 705 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PRZESYŁKA Z JAPONII

Witam, jako że jestem tutaj początkująca..to pewnie będę tutaj często zaglądać dlatego na obecną chwilę..chciałabym uzyskać odpowiedzi na powyższy temat..czyli np: Standard International Shipping. Czy ten rodzaj wysyłki można śledzić..od początku do ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 958 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

DPD i paczka z usa nadana w Holandii (?!)

Mam pytanko - zamówiłem przedmiot z ebaya od gościa z Arizony. Dostałem info na trackingu że paczka jest już w Polsce i przeszła odprawę celną, że czeka na kuriera DPD. Tracking kuriera stoi w miejscu od piątku, napisałem do nich o co chodzi i dostał...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 448 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupiłem, a pieniądze nadal są

Witam! Kupiłem ostatnio przedmiot kartą kredytową, lecz pieniądze z konta mi nie znikły. Sprzedający nawet mnie zopiniował pozytywnie że opłacone na czas itd. O co chodzi? (Przedmiot został wysłany a pieniądze nadal mam)

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 185 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay GSP z USA - kto doręcza w Polsce?

Dzień dobry, 16 kwietnia zamówiłem na ebayu towar z wysyłką z USA, wszystko poszło sprawnie. Ale nie jestem w stanie uzyskać jednolitych informacji, kto doręcza te paczki na terenie Polski. Paczka wysłana za pośrednictwem firmy Pitney Bowes. Po rozmo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 668 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

Sprzedawca z UK nadał mi przesyłkę za pomocą GSPPaczka dostała nr UPAAA000000190554315Wg ebaya miała być dostarczona 27października - 1 listopada. Niestety do dziś nie ma żadnaego info że paczka jest juz choćby w PL. Po kliknięciu na nr UPS nie ma żą...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 10010 Wyświetlenia
  • 19 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Kupno z USA, opłaty importowe

Dzień dobry wszystkim. Mam mały problem, bo jestem tu totalnie nowy. Otóż poszukując tableta natknąłem się na jedną ofertę, w której nie ma nigdzie mowy o tych opłatach celnych w przeciwieństwie do innych ofert, w których były naliczone już te opłaty...

obraz1.JPG
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 965 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedający źle skalkulował cenę przesyłki

Pierwszy raz zetknąłem się z takim problemem: wypatrzyłem interesujący mnie przedmiot. W opcji nie było wysyłki do Polski. Zapytałem czy się da, prosząc jednocześnie by była to przesyłka monitorowana. Sprzedający dość szybko podał cenę. Przedmiot kup...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 207 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Witam , Jak śledzić tą paczke

Witam , sprzedajacy wysłał do mnie paczke , przesłał mi zdjęcie kwitu , lecz gdzie bym nie wpisał te numery tak ni hu hu mi nie wyświetla jej śledzenia . Na jakiej stronie to śledzic ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 170 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania