Brak trackingu przesylki z USA

To moja pierwsza tranzakcja zza oceanu i od razu problem.

Zamowilem przedmiot za ok 200$ z oplatami, został on wyslany do Pitney Bbowes ERLANGER, KY 41025 i tu sie konczy sledzeni przesylki (dn.01.03). Do tego miejsca szla Priority Mail USPS (9405503699300430852315). To nr ktory podal mi sprzedajacy - nie mam go na tablicy przedmiotu. Czy istnieje jakis sposob aby otrzymac kolejny nr, czy mam sie uzbroic w cierpliwosc, czy  rozpoczac z Pay Pal spór z zwrot.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Brak trackingu przesylki z USA

Ten pierwszy numer to nr przesyłki w USA od sprzedawcy do magazynu Pitney Bbowes

Teraz otrzymasz kolejny numer ... przynajmniej powinieneś mniej więcej w ciągu ok tygodnia.

I później koleny w EU 

I 4 ostatni w Polsce.

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak trackingu przesylki z USA

Przesylka znajduje sie w Pitney Bbowes juz 2 tygodnie, wg mnie to juz za dlugo trwa i powinieniem dostac drugi nr po kilku dniach. Dlatego chcialem sie z nimi skontaktowac tylko za bardzo niewiadomo z kim. Byc moze ktos juz sie z nimi kontaktowal i potrzebuje maila. Ciezko znalezc wlasciwy kontakt na ich stronie.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak trackingu przesylki z USA

Global Shipping Program wciaz kuleje.Sprawdz w moj Ebay czy masz numer do sledzenia, zawiadom sprzedawce  ze chcialbys numer do sledzenia poo opuszczeniu Pitney Bowes.

Spor mozesz zawsze otworzyc ale poczekalbym jeszcze z tydzien. Poczta to slimacze tempo i niepewna dostawa...

 

Uniwersalne sledzenie: http://www.17track.net/en

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak trackingu przesylki z USA

W koncu sie doczekalem, mam numer przesylki wychodzacej z USA. Teraz wiem ze nie zaginela. Do tej pory minelo 3 tygodnie. Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc - lotnicza ze Stanow to przeciez nie przesylka z Chin wyslana droga morska lub ladowa, musi nabrac waznosci.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak trackingu przesylki z USA

Paczka dotarla, widac ze trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź