Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! zakupy w ebay.de

Witam kupiłem przedmiot na ebay.de ( 1100 zł) metode płatności wybrałem przelew ( przelew robiłem z niemieckiego banku COMMERZ BANK paczka miała byc wysłana na niemiecki adres mija juz 6 dzien sprzedajacy sie nie odzywa i nie mam paczki.Jaka jest sza...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 294 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Co mam zrobić?

dobry wieczór. przez przypadek kupiłam jakiś przedmiot, którego nie chcę i teraz mam zelgłą zapłatę. co mam zrobić aby anulować ten zakup? bardzo pilne. nie mam czym zapłacić, moja mama się wścieknie. napisałam do sprzedawcy z prośbą o anulowanie tra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 209 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot pieniędzy za anulowaną tranzakcję

Witam.Na początku chciałem zaznaczyć, że wielokrotnie kupowałem przedmioty za granicą i pierwszy raz napotkałem na problem. Otóż kupiłem przedmiot w Australii. Zapłaciłem oczywiście przez PayPal. Sprzedający po kilku dniach od zakupu poprosił mnie o ...

Czy eBay chroni oszustów i złodziei?

Kupiłem w ramach przedpłaty monetę u sprzedawcy z Hiszpanii, transakcja z marca, odbiór w maju. Nie otrzymałem monety, a sprzedawca zobowiązał się do zwrotu pieniędzy. Nie miał potwierdzenia wysyłki monety. Facet ma 100% pozytywnych opinii i ponad 35...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 359 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka z Australli do Polski.

Dzień Dobry Piszę do Was, bo mam pytanie. Chcę bowiem zamówić przedmiot z Australii z ceną wysyłki 8,95 dolarów australijskich, czyli tanio. Kiedyś jak zamawiałam z USA przedmiot i też z tanią wysyłką za 5 dolarów to przyszło mi po 5 tygodniach. Czy ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 283 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zakup w uk - problem z gls poland

Witam serdecznieKupilem uzywany aparat na aukcji w uk.Sprzedawca wyslal royal mail. Przesylka nie dochodzila wiec poprosilem o numer przesylki Okazalo sie ze przesylka lezy 1km od mojego domu w parcelshopie. wkurzony ze nie bylo nikogo w domu i nie d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 280 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup termowizji Leupold LTO tracker

Witam. Mam pewien problem i bede wdzieczny za pomoc. Planuje zakup urzadzenia: Leupold LTO tracker. W pl, a takze we wszelich europejskich serwisach ceny ksztaltuja sie kolo 3-4k. Na ebayu najtansze oferty zaczynaja sie od 250 USD: https://www.ebay.c...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1595 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wycofanie się z aukcji ebay

Witam, mam problem otóż mieszkam za granicą w Niemczech i niedawno wpadłem na pomysł że kupię zmywarkę. Udało mi się wylicytować jedną 'niestety'. 2 godziny wcześniej napisałem wiadomość do sprzedającego że chcę zrezygnować, ponieważ mój tato kupił m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 336 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dlaczego tak często sprzedający z UK nie chcą wysyłać towarów do Polski?

Od jakiegoś czasu próbuję kupić rower. Na aukcjach ebay-uk zdarzają się mnie ineteresujące. Niestety 99% aukcji ma zastrzeżenie że sprzedaż wyłącznie do UK. Kontakt mailowy nieczego nie zmienia. Okazuje się że część ze sprzedających w ogóle nie ma oc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 344 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka z Chin, mija już miesiąc i brak nowych informacji w trackingu

Hej. Pewnie było dużo takich pytań ale odpowiedzi do końca mi nie mówią co mam zrobić.W dniu 6 stycznia 2018 kupiłam produkt. Dostałam komunikat od ebay że 9 sty zostało wysłane, w trackingu że 11 sty ale to szczegół.Od dnia 13 stycznia był ostatni k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 226 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Firma pośrednicząca w odbiorze paczek z Niemiec

Dzień dobrychciałbym kupować na Ebay.de ale wiadomo adres trzeba mieć niemiecki bo większość wysyła tylko do Niemiec. Wiem że są takie firmy które pośredniczą za opłatę - moglibyście polecić coś jak najtańszego?pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 180 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z paczka z usa

Witam wygrałem aukcję od osoby z USA. 13 grudnia przelew zrobiłem od razu za pośrednictwem paypala. I od tego momentu zaczęły się kłopoty z tym zakupem. Sprzedawca poinformował mnie iż muszę czekać aż otrzyma przekaz z paypala. Pierwszy raz się z tym...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 278 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania