anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UWAGA na InPost i wszystkie przesyłki "kurierskie" szczególnie te z programu GSP (Global Shipping Pr

Chcę ostrzec wszystkich kupujących przed kupowaniem w programie GSP

O ile wiadomo z krajów z po za EU tną nas strasznie na kasie bo sobie dliczają co najmniej 25 % do ceny przedmiotu to pikuś.

 

Kolejnym problemem jest to że firma obsługujaca to potrafi sobie przywłaszczyć towar z bliżej nie znanych powodów.

 

Ale to jeszcze małe MIKI

Na terenie Polski wszystkie (chyba wszystkie) przesyłki obsługuje Inpost

A więc jak już zabulimy, i Pitney Bowes Limited nie przytuli sobie naszego towaru

 

To mamy duża szanse ze InPost sobie "zgubi" przesyłkę

Ktoś zapyta jak ?

Ano tak że Inpost PORZUCA przesyłki w dowolnym miejscu np pod drzwiami albo pod płotem i kazdy może nam tą przesyłkę buchnac

Co gorsza ROBIĄ nas w wała... twierdzac ze przesyłka została prawidłowo dostarczona.

Niestety to nie są jakieś odosbnione przypadki gdyż dotknęło to mnie jak i znajomych a po wpisach nawet na tym forum widać że taki STANDAR panuje w firmie inpost.

 

Oczywiście można sobie telefonować oni będą sie płaszczyć przyjmowac reklamacje i nic ...

Idzie do mnie kolejna przesyłka ... zobaczymy co się stanie tym razem ....

Oj będę to wyjątkowo śledził ....

 

.....co mnie wyjątkowo ciekawi ( o ile nie irytuje)  wystarczało by w przypadku jesli adresata nie ma w domu (a jak widomo dowożą paczki pomiedzy 9 - 15 gdzie większość ludzi jest po prostu w pracy) i abytaką przesyłkę umieścić w ich sieci Paczkomatów i ZERO problemów ale NIE .

 

Lepiej jest klientowi rypnąc paczkę pod drzwiami i ich dalej wali.

 

SKANDAL !!!

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

UWAGA na InPost i wszystkie przesyłki "kurierskie" szczególnie te z programu GSP (Global Shipping Pr

No cóż, ja byłam w domu, a mimo to przesyłkę znalazłam w ogrodzie...

W ostatnim czasie z jakiegoś powodu zrezygniwano z podpisu - zarówno poczta wożąca paczki, jak i firmy kurierskie.

 

Osobiście pisałam skargi do InPostu, ale jedyne na co można liczyć to przeprosiny i tyle.

 

Co do firmy "przygarniajacej przesyłki", to cóż wysyłający ją powiadamia.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

UWAGA na InPost i wszystkie przesyłki "kurierskie" szczególnie te z programu GSP (Global Shipping Pr

Prosze pomyslec .... 

 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź