Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Spór w PayPal - transakcja z Global Shipping Program

Cześć,W przypadku założenia sporu na przedmiot kupiony z wykorzystaniem Global Shipping Program (GSP), PayPal zakłada automatycznie dwa spory na przedmiot i koszty GSP. Dodatkowo jest tam opisane, że zmiany w sporze dotyczącym przemiotu będą miały wp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 208 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Problem Przesyłka z USA zatrzymana przez Urząd Celny

Witam 24.06. Doknałem zakupu przedmiotu na ebay.com za 139,99$ plus 61,35$ za przesłanie. Dziś otrzymałem list z info o zatrzymaniu przesyłki przez Urząd Celny w Warszawie. Proszę o info jakie dokumenty powinienem odesłać do UC aby wyjaśnić sprawę i ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1622 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie o zwrot towaru i Paypal

Jestem pierwszy raz na tym forum więc dzień dobry wszystkim. Mam kilka pytań w kwestii zwrotu do sprzedawcy na eBay (USA), przedmiotu nieodpowiadającego opisowi. Robiłem dziesiątki bezproblemowych zakupów na eBay. Teraz niestety dwie transakcje pod r...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 612 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Cło dla przesyłki USA

WitamNoszę sie z zamiarem zakupu drutów dziewiarskich od sprzedawcy z USA. Zastanawiam sie, czy zostana naliczone oplaty celne. Wartosc przesyłki przekraczac bedzie 150 euro.Czy ktos moze orientuje sie w temacie i moglby pomoc?Z gory bardzo dziekuje

Cło i VAT z USA

Witam, mam pytanie czy będzie naliczany VAT lub cło na ten przedmiot:https://www.ebay.com/itm/Nike-SF-AF1-Special-Field-Velvet-Brown-Mens-Shoes-864024-203-US-SIZE-7-11-Oct/112662667445?var=413125634664&hash=item1a3b37e0b5:m:mrRgykhJjOKB1nSzT5nkneQJeż...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 507 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka polecona z USA

Cześć Mam pytanko co robić z przesyłka poleconą, która nie przyszła po 3 tygodniach od nadania. Mogę ją śledzić nawet na stronie Poczty Polskiej. Kupiłam taki przedmiot u sprzedawcy, którego pierwsza przesyłka dotarła do Polski i do mnie po 2 tygodni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 252 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka z USA do Polski przeszła przez Polskę i zatrzymała się w Niemczech.

Witam.Zamówiłem kapelusz z USA. Został wysłany First Class. Paczka szybko doleciała do Polski. 6 października o 10:26 PM jest departed z Polski a minutę poźniej o 10:27 PM jest departed z Cologne w Niemczech. O co chodzi ??? Była w Niemczech, doszła ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 359 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Dziwny numer trackingowy i status dostarczono

Witam.Mam problem, kupiłem przedmiot na ebay i został on wysłany, po dotarciu do Erlanger (centrum wysyłkowe ebay) mam status jako dostarczono. Czekam już 2 dzień a numer trackingowy się nie zmienia i nie mogę śledzić paczki. Sprzedawca twierdzi że w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 594 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Kupiłem przedmiot za granicą, w Niemczech. Zapłaciłem przelewem. Towaru nie otrzymałem.

Kupiłem przedmiot za granicą, w Niemczech. Zapłaciłem przelewem. Towaru nie otrzymałem.Załozyłem "Sprawę", ale E-bay ją zamknął, bo nie było reakcji od sprzedającego.Zarządałem od E-bay danych sprzedającego, ale ZERO odpowiedzi.Jak zmusić E-bay do po...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 789 Wyświetlenia
  • 13 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Standard Int'l Postage UK-> PL

Witam w opisie aukcji podane było czas oczekiwania od 4-8 dni roboczych, a w jednej z wiadomości ze sprzedawcą otrzymałem odpowiedź, że to 7-10 dni roboczych. Paczka została wysłana 19.08.2014 a jest już 05.09.2014 czyli 14 dzień roboczy. Powinienem ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2104 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno z Japonii, czy dostane do zapłacenia vat. Wartość 210$ Prosze o pomoc

Witam szanowni użytkownicy. Sprawa jest następująca. Chciałbym kupić figurke dragn ball dokładniej " http://www.ebay.pl/itm/NEW-S-H-Figuarts-Dragon-Ball-Z-BROLY-Action-Figure-BANDAI-TAMASHII-NATIONS-F-S-/122456025288?hash=item1c82f2a8c8:g:eEUAAOSwzqF...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 469 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

VAT na zakup z poza EU, a nie odebranie przesyłki

Zakupiłam w HK koncert, niestety sprzedawca źle wypełnił deklarację celną i przesyłka została zatrzymana. Wartość z kosztem wysyłki jest mniejsza niż 45EUR, niestety większa niż 22 EUR, więc wszystko zależy od interpretacji danej osoby. Przedmioty ku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 732 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy zapłacę cło i vat, jeśli tak to ile ?

Witam. Chcaiłbym siedowiedzieć czy zapłącę cło i wat oraz jeśli tak to ile to będzie ?zamawiam przetworenice step-down, wartość to 0.99$ przesyłka darmowa. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nie jestem za bardzo obeznany w tym temacie .

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 749 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka z UK do PL ;/

WitamZamówiłem kolecjonerską grę w sklepie UK jako że w Polsce dystrybutor nie okazuje chęci jej sprzedaży. Wszystko poszło gładko, szybki kontakt, wpłata przez PayPala , wysyłka 11.09 a paczki nadal nie ma ;/ Obsługa sklepu z UK twierdzi że przesyłk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 11512 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania