Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Problem ze sprzedawcą ,

Witam , przepraszam nie wiedziałem jak nazwać temat .Sprawa Wyglada następująca , Otóż Znalazłem sobie Zegarek Popatrzyłem na Wysyłkę , spoko wysylają do Polski .Wybrałem Kolorek , zapłaciłem .Następnego dnia patrzę , Sprzedawca Edytował "I nie wysł...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 183 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kupowanie za granica zwrot pieniędzy

Witam. Mam pytanie kupiłam na ebay przedmiot po dotarciu okazało się że jest wadliwy i ma ubytki . KTÓRE NIE BYLI UMIESZCZONE NA ZDJĘCIU.. sprzedawca zgodził się oddać pieniądze za przedmiot oraz zwrot pieniędzy za wysyłkę. Ale nie za wysyłkę za któr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 159 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ceny przesyłek do Polski

Witam drogich użytkowników. Jako że jestem tu nowy to chciałbym się serdecznie przywitać i zapytać kolegów po fachu jak to jest z tymi przesyłkami z zagranicy. No więc jak widzę przedmiot i sprzedawca zgadza się to wysyłać w świat (do Polski również)...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 27361 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 2 podziękowania

Rozwiązane! Cło i podatki płatne z góry (import charges), czy nasz Urząd Celny nic nie doliczy?

Bardzo proszę o pomoc. Mam zamiar zakupić przedmiot na amerykańskim Ebayu.W opcjach zapłaty od razu pojawiaja się kwota za cło i vat - import charges. Nie można tego pominąć. Global Shipping program i jego opłaty obejmują stawki do UK. Czy to oznacza...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4191 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kupie kazda ilosc ksiazek

witam kupie kazda ilosc romansow a najlepiej harlequin. Mieszkam w niemczech wiec prosze osoby ktore chca sprzedac ksiazki i jest mozliwosc wysylki do niemiec o kontakt bardzo mi na ksiazkach zalezy

Rozwiązane! International Priority Shipping z UK- dokąd w Polsce trafia przesyłka? Widnieje jako DORĘCZONA

06.12.2016 zamówiłem książkę na prezent gwiazdkowy- płatność przez PayPal. Wysłana 9 grudnia z możliwością śledzenia- po odprawie celnej 21 grudnia przesyłka została DORĘCZONA!!! Moje pytanie- gdzie została doręczona? Na pewno nie do adresata. Czy te...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1174 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot pieniędzy

Cześć,Moja przesyłka z UK nie dotarła i umówiłem się ze sprzedawca z zwrot. Gdy robiłem przelew za przedmiot użyłem karty płatniczej. Jednak sprzedawca napisał ze zwrócił pieniądze na konto PayPal i podał numer ID zwrotu. Jednak ja nie mam konta PayP...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 278 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno wysyłka, opłata improtowa z USA - pieniądze zniknęły

Witam serdecznie Mam następujący problem. Zapłaciłem za kupno przedmiotu + wysyłke razem z opłatami importowymi :Suma częściowa: US $300,00 Wysyłka i obsługa: US $170,34 Opłaty importowe: US $94,59 Jednak osoba sprzedająca otrzymała tylko 401$. Moje ...

Brak dostarczenia przedmiotu, brak informacji od sprzedającego - oszust ?!

Mam problem. Kupiłem logo do auta na aukcji z UK. http://www.ebay.pl/itm/Supercharged-3D-Metal-Red-Script-Front-Grill-Badge-Emblem-Land-Rover-Audi-Lexus/112044409297?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649 Zamówione 2.07.2017. Tego...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 342 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

iphone 7 z usa model A1660

Witam. Che kupic iphona 7 z tej stronki http://www.ebay.com/itm/Apple-iPhone-7-128GB-RED-Special-Edition-All-Other-Colors-BRAND-NEW-USA-Model/152522506551# na stronie jest napisane ze siec jest odblokowana gsm&cdma, na zdjeciach nie widac czy ten tel...

zakup spoza EU przez firmę

w koszty do zapłaty razem z towarem wliczone są opłaty celne i VAT. Zrozumiałe. Jak odzyskać vat, jeżeli kupującym jest firma? Przecież nie dostanę SADu, na jakiej podstawie odliczyć zapłacony vat?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 152 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy w USA, paczka wraca z powrotem do USA

Witam Czy ktoś miał taki przypadek: zrobiłem zakupy w USA, 17 czerwca sprzedawca wysłał paczkę, 26 czerwca dociera do Niemiec, parę godzin później do Polski, a następnie znowu jest w USA. Sprzedawca twierdzi że to pewnie pomyłka w monitorowaniu, ale ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 534 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Dziwne informacje Trackingowe

Witam!3 dni temu zamówiłem zasilacz z Wielkiej Brytanii, przez "Global Shipping Program".Po zamówieniu dostałem numer trackingowy - FP413970398GBDzisiaj dostałem maila z Royal post że paczka została dostarczona do "twojego adresu" Latest update: Deli...

sprawa o zaległą płatność

Kupiłam dwa przedmioty od sprzedawcy z UK, wczesniej oczywiście pytałam o koszt łacznej wysyłki tych rzeczy i dodatkowe ubezpieczenie.Po zakupie, (na który dostałam jeszcze dodatkowy rabat) napisałam wiadomość do sprzedawcy o przysłanie faktury do za...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 465 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania