Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Ile wynosi VAT na czasopismo kupione w USA?

Chciałam zakupić kilka czasopism w USA, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji, jak w tym wypadku wyglada kwestia VATu.Znalazłam informacje, że w wypadku książek jest to 8%, książki edukacyjne są zwolnione z VATu.Czy z czasopismami jest identycznie?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 293 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka z USA

Witam, to znowu ja Jak wiecie, zamówiłam maskotkę z USA o długości 50 cm dla mojego młodszego rodzeństwa. Wartość paczki to 173 zł wliczając koszty wysyłki. Dokładnie 3 tygodnie temu wysłano mi ją przez USPS First Class International Mail. Słyszałam ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4784 Wyświetlenia
  • 19 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Co to jest IMLKEB ? przesyłka ze stanów , utknęła w głuchowie

Cześć ,Kupowałem cos dopiero drugi raz w USA , za perwszym razem bez problemu teraz ostatni mam taki komunikat : Ta przesyłka została przekazana do IMLKEB w celu dostarczenia ostatecznemu odbiorcy (nr. AWSPBE161220092320&schluessel=532133315934937128...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 755 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Tracking, czyli śledzenie przesyłek - pytanie.

Kupując od sprzedawców za granicą np. z Azji, jeśli przesyłka jest polecona, to często dostajemy jej numer, dzięki czemu możemy zobaczyć, gdzie i jaką drogą do nas idzie. Niedawno kupowałem w Chinach i dostałem numer przesyłki. Oto tracking, pominę m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 49487 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy w UK - Vat i cło po brexit

Witam, Czy sytuacja dotycząca zakupów w UK zmieniła się po brexit? Do tej pory nie były naliczane Vat ani cło bo były to zakupy na teranie UE. Jak jest teraz? Pozdrawiam,collins

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3513 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Global shipping programe- zmiana adresu

Witam,Kupiłem przedmiot (wysyłka jest z Anglii). Dopiero po zapłacie przez paypal dowiedziałem się, że jest realizowane przez ten program wysyłkowy. Przeczytałem, że nie jest to najlepszy mozliwy sposób na wysyłkę. Pytanie 1 czy moge się teraz dogada...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 487 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pomóżcie !

Witam wszystkich proszę o rade nie wiem co zrobić, 30 października sprzedałem do Brazylii 2 koszulki, po 2 tygodniach czasu użytkownik poprosił o numer przesyłki więc mu podałem, po 3 tygodniach wniosł sprawe do ebaya o zwrot pieniedzy które niestety...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 217 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! sprzedawca nie chcę anulować zakupu co robić?

Witam.Na ebay.co.uk kupiłam czasopismo poprosiłam sprzedawcę o zdjęcia . Oczywiście otrzymałam je zbyt póżno ,gazete kupiłam. Okazało sie że ją mam. Od razu chciałam anulować zakup ale sprzedawcę nie chce się zgodzić PROSZE POMOCY!!! CO robić?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 991 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka z USA a opłaty importowe

Witam serdecznie,kupiłam ostatnio 3 przedmioty z USA. Koszty przesyłki jak i opłata importowa były dosyć wysokie. Dostałam fakturę od firmy zupełnie błędną, ale nie to jest moim problemem. Moja księgowa potrzebuje dokumenty celne do wciągnięcia tej k...

alibaba i aliekspres

WITAM.Chciałbym rozpocząc sprzedaż w małym sklepie na ebayu.Nie wiem do konca jak to wszysko działa.Widze ze dużo aukcji ma opcje "free shipping"" lub "fast & free" . Czy jest możliwość aby przedmioty z Alibaba com wystawic na aukcji eby a dopiero gd...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 269 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pośrednik do zakupu na ebay.co.uk

Witam, Poszukuję pośrednika do zakupu na eBay.co.uk (sprzedający na udostępnia oferty kupującym z zagranicy) zamieszkałego na terenie Wielkiej Brytanii i posiadającego konto eBay zarejestrowane na adres w UK. Przedmiotem transakcji byłoby około 20 pa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1119 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiany w zasadach Global Shipping Program?

Witam wszystkich w nowym roku. Mam pytanie odnośnie GSP. Czy ktoś ostatnio z niego korzystał podczas zakupów? Pytam, ponieważ zauważyłem, iż Ebay nie pobiera już opłat celnych z góry, tak przynajmniej wynika z braku tego elementu w opisach ofert. Kie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 547 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania