Sprzedaż a koszty wysyłki

Cześć,

Chciałbym się was zapytać jak to jest z ustawieniami sprzedaży, że nie mogę ustawić ilości przedmiotów w jednej paczce np. 5-10 sztuk? Aktualnie jak ktoś u mnie kupuje to muszę pisać do kupującego z prośbą o podanie danych do przelewu, żebym mógł mu przelać nadmiar kasy za przesyłkę.

 

Ktoś ma na to rozwiązanie? Może ktoś coś o tym wie?

 

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Sprzedaż a koszty wysyłki

 

nie za bardzo rozumiem. masz ustawione 8 zl za kazda nasteona sztuke. dlaczego nie ustawisz 7 zl czy wykalkuluj ile trzeba abys nie musial dokonywac zwrotow?

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż a koszty wysyłki

Inaczej to napiszę.
Na allegro jak coś sprzedaje go ktoś może kupić 10 przedmiotów i za przesyłkę płaci raz, na eBay ktoś kupi u mnie 3 przedmioty i za przesyłkę płaci 3 razy.
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż a koszty wysyłki

https://cgi5.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?SellerShippingPreferences&sourcePage=MyeBay

 

choc nie jest to ustawienie globalne , nie dziala na wszystkie ebaye > trzeba wprowadzic na kazdym osobno + dotyczy tego samego przedmiotu z danej oferty

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż a koszty wysyłki

Niektorzy radza sobie upraszczajac caly proces oferujac darmowa wysylke co kupujacy bardzo lubia. Kazdy lubi cos dostac za darmo. Oczywiscie, cene przedmiotu nalezy nieco podwyzszyc.

Na Ebay placi sie prowizje od ceny sprzedaznej plus podany koszt wysylki (nie wiem czy na Allegro tez tak zmienili) wiec dlaczego nie polaczyc tych dwoch skladnikow i uczynic zycie prostszym i sobie i kupujacym?

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź