Sprzedawca

Proszę o informację czy zna ktoś sprzedawcę z USA capitalkidz. Chcę kupić wózek dziecięcy a że to będzie mój pierwszy zakup boję się że zostanę oszukana.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Sprzedawca

ja liczylbym ok. 2 tygodni zwlaszcza jesli zakup jest przez tzw. global shipping program .

 

Co do oplat przykladowo tu masz info o global shipping program i sa podane oplaty importowe > czyli przy odbiorze ich juz nie płacisz

https://www.ebay.pl/itm/Baby-Jogger-2016-City-Mini-GT-Stroller-Teal-Gray-Brand-New-Free-Shipping/392...

 

przy platnosci paypal przelicza wg wlasnego kursu ktory jest nieco inny od tego wg ktorego ebay przelicza

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Sprzedawca

Jesli chodzi o sprzedawcę https://feedback.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=capitalkidz , to ja bym kupował bez obaw > jest to 'top rated seller' czyli należy do grona najlepszych i rzetelnych sprzedawców

 

płać tylko przez zweryfikowane konto paypal, bo tylko wtedy masz ochronę zakupu (nie płać bez rejestracji i weryfikacji konta paypal czy innymi metodami)

 

przy okazji, płaca się kupować wózek w usa z wysyłką do polski?

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedawca

Ze wszystkimi kosztami wychodzi dokładnie taka sama cena. Tylko że kolor czarny jest tylko tam a u nas ten model ma kolor koralowy a to dla chłopca ma być. Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedawca

A mam jeszcze pytanie. Długo taki towar stamtąd będzie szedł? No i sprzedawca zawarł niby tam wszystkie koszty razem importowymi czy jakoś tak. Czy to znaczy że nie będę musisla płacić nic więcej za jakieś cło czy inne opłaty?
Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedawca

ja liczylbym ok. 2 tygodni zwlaszcza jesli zakup jest przez tzw. global shipping program .

 

Co do oplat przykladowo tu masz info o global shipping program i sa podane oplaty importowe > czyli przy odbiorze ich juz nie płacisz

https://www.ebay.pl/itm/Baby-Jogger-2016-City-Mini-GT-Stroller-Teal-Gray-Brand-New-Free-Shipping/392...

 

przy platnosci paypal przelicza wg wlasnego kursu ktory jest nieco inny od tego wg ktorego ebay przelicza

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedawca

Tam też były zawarte właśnie te opłaty. Że wszystkim wyszło 530.85 czyli jakieś 1983 zł Tylko teraz ten ich kurs to może być więcej. Ale najważniejsze że sprzedawca okey. Bardzo jeszcze raz dziękuję.
Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedawca

Przepraszam za może głupie pytania ale czy w takim razie może być sytuacja że jak koszty sprzedawcy to 530,85 dolarów czyli właśnie jakieś 2000 to po przeliczeniu ta kwota może znacznie wzrosnąć? Skoro kurs jest na PayPal jest według ich kursu.
Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedawca

Paypal policzy kurs z dnia zaplaty. Kurs jest aktualizowany 2x dziennie. Nie powinno byc duzej roznicy bo kurs nie zmienia sie drastycznie z dnia na dzien w normalnych czasach jakie teraz mamy.
Oplacanie z gory oplat granicznych jest bledem, moim zdaniem. Wysylajac normalnie mozesz zaplacic lub (bardziej prawdopodobne) nie zaplacic oplat granicznych. To ok. $40 oszczednosci...

Czy znasz kogos w USA? Popros o posrednictwo i wysylke jakims polonojnym kurierem jak np. Polonez, Polamer czy Doma.

Wysylka na adres amerykanski jest za darmo. Zaoszczedzisz z $40....

**************************************
Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź