Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Pozew i wyrok zaoczny z Niemiec. Co robić?

Jakiś czas temu z sklepu internetowego sprzedałem kilka rzeczy do klientów z Niemiec.Nawet się dziwiłem ,że jest takie zainteresowanie polskimi produktami w Niemczech.Chodziło o polskie wody toaletowe, które u nas są dostępne w większosci drogerii, T...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1081 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Blokada kupujących z niska liczba komentarzy e bay

Witam,Mam do was takie pyt. Czy istnieje możliwość blokady kupujących na Ebayu, którzy są nowo zarejestrowanymi użytkownikami oraz z niską liczbą komentarzy? Gdyż prowadzę sprzedaż na tym portalu i dokonano płatności nieautoryzowana kartą płatniczą a...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1343 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Limit sprzedaży

Witam . Jetem nowm sprzedawcą i nie ogarniam jesczcze ebay. Zwłaszcza ebay w UK. Firmę mam zarejestrowaną w UK , konto równiez w banku w UK. Wystawiłem jeden przedmiot na aukcji za 326 funtów. Zabrałęm się za wystawienie kolejnego za 500 funtów ale p...

sprzedaz na ebay.co.uk i ebay.de

Witam.Jestem nowym uzytkownikiem ebay w planach mam handel przedmiotami na ebay.co.uk oraz ebay.de, dzialalnosczarejestrowana jest w Polsce ale nie jestem podatnikiem VAT, czy w tej sytuacji musze zarejstrowan NIP unijny czy jest taki obowiazek ? Nig...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 215 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż do ZEA

Potencjalny kupiec z Dubaju, na eBay 3 lata, sklep, >200 pozytywów, większość od nabywców. Widać, że handlarz rzadkimi urządzeniami i częściami. Proponuje wysyłkę przez DHL Mail (Päckchen International) za 19EUR (chyba przesyłka + potw. odbioru).Na m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 231 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wystawieniem przedmiotu!

Witam mam problem, wpisuję swój numer domowy, wszystko gra, dzwoni wpisuję kod po czym ebay PONOWNIE żąda ode mnie wpisania kodu i tak w nieskończoność, wie ktoś o co chodzi? Kolejny problem to :"You're not allowed to sell internationally at this tim...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 230 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż ebay.com i UK

chciałbym rozpocząć sprzedaż na serwisie ebay.com i UK ale mam pytanie czy jeżeli wysyłki będą realizowane z Polski to czy mogę mieć jakies problem z urzędem skarbowym np w UK albo Ameryce ? w Polsce mam zarejestrowaną firmę i jestem płatnikiem VAT.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 494 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay.pl jest w kropce może ktoś tu mi pomoże.. ( proocje ebay.de )

Mam problem z ustawieniem promocji na ebay.deCzęść aukcji wystawiam na ebay.com i tam jest wszystko jasne proste i logiczne. Wystawiam cenę następnie ustawiam promocyjną cenę.Część aukcji mam na ebay.deTu problem. Nie mogę ustawić ceny promocyjnej. W...

Odpowiadanie na komentarze

Witam, Mam pewien problem, mianowicie w przeciągu kilku dni dostałem 4 neutralne komentarze.Dwa za pomocą Firmy przwozowej która nie informując klienta zostawiła paczkę w Percel Shopie, a po dwóch tygodniach od wysyłki klient dopiero się odezwał. 1 N...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 272 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

faktury za ebay.pl i ebay.de

Wystawiam aukcje i na Ebay.de i Ebay.pl jako polska firma - w związku z tym otrzymuję faktury i w Euro i w PLN. Czy ktoś mi może napisać kiedy opłaty są doliczane na ebay.de a kiedy na ebay.pl bo ostatnio diametralnie zmieniły nam się proporcje w war...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 219 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie do wystawiających na ebay.de

Pytam raz jeszcze Was bo obsluga ebay.pl nie ma pojecia co z tym fantem począć.Nie mogę wystawić promocji na ebay.de. Wyskakują bzdurne sprzeczne informacje.Czy ktoś z Was ma aukcje na ebay.de z promocjami ?Na ebay.com nie ma takiego problemu.Pozdraw...

Rozwiązane! Zamiana danych rejestracyjnych z Polski na Niemieck

Witam, Czy ktoś wcześniej próbował zmienić swój kraj rejestracyjny na Niemiecki?Jak sytuacja wygląda z limitem, skoro konto w PL ma już swoje limity wypracowane?Jeżeli ktoś przez to przechodził proszę o odpowiedź

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 915 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Warunki płatności. Sposób wyboru.

Witam serdecznie, Zabrałem się za wystawianie aukcji na ebay.pl (na początek) ale z wysyłką za granicą. Mam problem z ustawieniem warunków płatności. Nie bardzo wiem co mogę ustawić żeby niemiec miał możliwość zapłaty bez najmniejszego problemu. Chod...

Autorzy z największą liczbą podziękowań