Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Paczka EMS wraca do nadawcy

Witam. Zakupiłem paczkę w Chinach. Niestety już dwukrotnie docierała z miejscowości wysyłki do centrum wysyłkowego w Pekinie i... wracała do nadawcy. Czym to może być spowodowane? W paczce nie było żadnych niebezpiecznych ani chronionych przedmiotów/...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 143 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z chińskim sprzedawcą

Witam serdecznie. Sytuacja wygląda następująco:Zamówiłem w Chinach narzędzia, sprzedawca 3 razy wysyłał do mnie i za każdym razem wracało do niego z rozdzielni w Pekinie. Moja cierpliwość się wyczerpała i złozyłem wniosek przez Paypal o zwrot kasy. N...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 239 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

POMOC - PIERWSZY ZAKUP NA EBAY'U.

Witam; Chciałbym dokonać jednorazowego zakupu ne eBay'u. Przedmiot, który mnie interesuje kosztuje 4.49$ + 3.99$ dostawa do Polski z Chin = łącznie 8,48$. Założyłem konto na PayPal i powiązałem je z kontem eBay. Dużo czytałem na forach i różnych stro...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1804 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ile zapłace za koszulkę z USA

Witam mam pytanie bo jestem całkiem blady w tych sprawach chciałbym kupić koszulkę z USA ale chciałbym ją wysłać do UK. Ile bym zapłacił za wszystko bo slyszałem o jakiś cłach i dodatkowych opłatach jedni mówia ,że do 150 euro nic nie robią drudzy ze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 519 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Odprawa celna - jak sprawdzić co z przesyłką ?

Witam. 28.02.2014r zakupiłem część do motocykla w USA. Wg nr. przesyłka jest w PL od 02.03.2014r. czyli bardzo szybka. Później zmieniały się tylko godziny przez dwa dni i od 04.03.2014r. wciąż jest w jednym miejscu... Odkąd jest w Polsce ciągle jest ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 294 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

długi czas oczekiwania na paczke usps

Witam, 17 lutego zamówiłem sobie paczke, która była z usa, wysyłana poprzez usps. Dnia 18 lutego została wysłana ze Stamford, następnego dnia była w miejscowości Jamajka, Nowy Jork i była w procesie "Processed at USPS Origin Sort Facility" sam nie wi...

Używany laptop Apple z USA (cło i VAT)

Witam!Jest setka takich tematów, ale każdy temat to inne odpowiedzi. Mam w planach kupno używanego laptopa w USA w cenie ok 1300$.Czytałem, że na laptopy jest cło 0% i tylko muszę liczyć się z kosztami 23% VATu. Prawda to jest?Jeżeli sprzedawca nie z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1969 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Witam czy ktoś kupował coś na ebay us ? Chodzi mi o koszta opisane jako import charge

Co to sa opłaty import charge widze ze przy wybranej ofercie z ebay us od razu wyskakują koszta transportu i import charge i chociaż z opisu wynika ze sa to cła i opłaty graniczne to nie wiem czy rozumieć te opłaty jako równoznaczne z brakiem opłat w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2481 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup na firmę od firmy z UK jako WNT a paypal

Witam,mam działalność gospodarczą z euronipem i w aukcji wylicytowałem od innej firmy z euronipem z UK towar za 2000 funtów. Chce dokonać tego w ramach wewnątrzwspónotowego nabycia towaru (WNT) czyli w cenie netto. Płacąc przez paypal moge przekazać ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 590 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka USPS

WitamIle może iść przesyłka USPS ze Stanów (Florida) ? Oto status :Postal Product: First-Class Package International ServiceFeatures: International LetterDate & Time Status of Item LocationMarch 3, 2014 , 2:21 pm Dispatched to Sort Facility PORT ORAN...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 208 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwszy raz!!!

Witam.Mam pytanie,czy jak ma połączony PP z rachunkiem bankowym(nie posiadam kart debetowych i innych) to podczas kupowania np z USA to wystarczy się zalogować na swój PP i kwota się automatycznie przewalutuje,czy trzeba bd coś samemu robić??Mając ty...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 343 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup telefonu z USA?

Jak w temacie chciałbym kupić telefon z USA i tak ogólnie rzecz biorąc to jestem całkiem zielony bo to będą moje pierwsze zakupy na ebay i chciałbym dostać od Was podpowiedźi na co zwrócić uwage i jeśli kupił bym telefon za 200$ to ile by wynosiły op...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 442 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno odziezy

Witam czy wie ktos moze skad kupuja niektore osoby bardzo tanio ciuchy orginalne prawdopodobnie z UK a u nas sprzedaja za kolosalne sumy ktos kiedys mi powiedział ze sa na Ebayu prosze o odpowiedzi

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 231 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Zakup w USA i reklamacja

Cześć,Kupiłem w USA 4 sztuki podzespołów do komputera. Pojechałem po odbiór paczki na Pocztę, zapłaciłem VAT, odebrałem towar.Cieszyłem się do czasu, kiedy 1 sztuka się popsuła.Sprzęt ten nie jest tani, więc zapytałem sprzedawcę - co z tym fantem zro...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 315 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno gitary z USA - Wysyłka na inny adres niż w Paypal - Problem

Witam serdecznie. Otoż chcę zamówić gitarę ze stanów. Pieniadze mam juz przelane na swoje konto Paypal, które mam zarejestrowane na adres pod którym mieszkam w polsce. Sprzedający życzy sobie za wysylkę do PL 139$ drogą morską, co jest dla mnie absur...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2468 Wyświetlenia
  • 19 odpowiedzi
  • 0 podziękowania