anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem przedmiot niezgodny z opisem

Wylicytowalem przedmiot na ebay.de po otrzymaniu przedmiotu skorzystalem z mozliwwosci zwrotu (2tygodniowa gwaracja) przedmiot niezgodny z opisem przed wyslaniem w kerespondencji sprzedajacy sam zapewnial ze jezeli nie jestem zadowolony to mam 2tyg.na zwrot a naleznosc zwroci tego samego dnia po otrzymaniu zwrotu..ha no i widze ze sa problemy otworzylem spor i czekam paczke odebral 5dni temu ani wiadomosci ani kasy na paypal kwota ponad 550eur we wczesniejszych koresondencjach zaznaczylem ze jezeli nie zwroci zglaszam sprawe na ebay co uczynilem oraz zastanawiam sie nad policje! Druga sprawa sprzedajacy(ponad 300pozytymow) korzysta z 2kont co zreszta wiekszosc uzytkowikow robi ale odnosze wrazenie ze mnie doslownie wydymali a licytacja byla ustawiona ..pomimo gwarancji w opisie przedmiotu przedmiot okazal sie niezgodny z opisem po zakonczeniu licytacji wystawil inny przedmiot z takim samym opisem dlatego przypadkowo okazalo sie to jego 2konto ..dla pewnosci napisalem ze ten nowo wystawiony przedmiot rowniez nie jest tym co w opisie wiec zmienil opis dodajac tylko znak zapytania? W chwili obecnej niczego nie wystawia...co w tej sytuacji zrobic by nieuczciwego niemca nauczyc rozumu? Pewnie zastanawiacie co moglo kosztowac az tyle? Licytowalem meteoryt Cheylyabinsk..pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Kupiłem przedmiot niezgodny z opisem

przy platnosci paypalem, sprawa jest prosta - otwierasz spor w ich centrum rozstrzygania i tam podajesz wszystkie szczegoly razem z nr przesylki zwrotnej, masz tez mozliwosc wystawienia wlasciwej opinii

 

co do 2 kwestii, w kazdej ofercie sprzedazay jest lacze Zglos aukcje i przez nie mozesz zglosic ew. problemy / naruszenia itp.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Kupiłem przedmiot niezgodny z opisem

Dziekuje za odp. tylko mam nastepne pytanie :moze sie  pospieszylem ale i zgloscilem roszczenie  !Sprzedajacy wyrazil chec czesciowego zwrotu (tylko za przedmiot) bez dodatkowych  kosztow wysylek 40euro..? i teraz niewiem co robic jezeli zostalem oszukany a przedmiot jest niezgodny z opisem to w tej sytuacji dlaczego musze ponosic jako kupujacy koszta wysylek -jakie mam szanse na odzyskanie kasy ...? zamieszczam odp.od paypal :(Zachęcamy do rozważenia oferty częściowej refundacji. Akceptacja oferty
sprzedającego oznacza rozstrzygnięcie sprawy w sposób polubowny i
zamknięcie jej. Odrzucenie oferty sprzedającego oznacza kontynuację badania
sprawy. Jednak jeśli sprawa zostanie rozstrzygnięta na korzyść
sprzedającego, użytkownik może nie otrzymać żadnego zwrotu pieniędzy.) No tak ale chce  rowniez odzyskac kase za przesylke jakie mam szanse?Czy brac kase i tylko negatywa wystawic? .Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Kupiłem przedmiot niezgodny z opisem

wg mnie, zalezy w jakim stopniu przedmiot byl niezgodny z opisem. czy przed zwrotem zrobiles zdjecia aby moc to udowodnic ? 

 

jesli zwrociles w ramach otwartego sporu i podales nr sledzenia, to ja zglosilbym roszczenie do paypal - dlac zego masz niby ponosic koszty wysylki zwrotnej jesli przedmiot byl niezgodny z opisem? jesli zwrociles, bo po prostu sie rozmysliles to inna sprawa

 

tak czy owak niedawno zmienily zdaje sie i zostaly ujednolicone regulacje unijne dotyczace ochrony konsumentow przy zakupach online wiec poszukaj i moze tam znajdziesz jakies konkretne zasady co do tego kto i w jakich okolicznosciach ponosi koszty wysylki zwrotnej

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź