Kupno poprzez EBay - USA

Witam!

Otóż jakiś czas temu zakupiłem przedmiot na amerykańskim ebay-u. Przedmiot został zakupiony 26 czerwca zapąłcone zostało 5 Lipca (wcześniej dogadane ze sprzedającym). Po kilku dniach oczekiwania na numer wysyłki, by ją lokazizować po kilku sms-ach i mailach otrzymałem odpowiedź o wysłaniu paczki 11 Lipca. Do tej pory nie otrzymałem przesyłki, ani żadnej dodatkowej informacji o przedmiocie, sprzedawca nie odpisuje, ale widze, że na koncie działa, bo dostaje komenatrze za nowe transakcje. Nie wiem co teraz robic, czy sprzedawca nie musi wpisywać na uakcji tego kodu do śledzenia przesyłki? Czas oczekiwania to 8-13 dni, czy powinienem się już niepokoić, zacząć działać, czy mogę w jakiś psosób dowiedziec się, czy paczka poszła? Byłbym wdzięczny również za chęć pomocy. Podałbym adres do auckji i ktoś napisałbym wiadomość sprawdzającą, czy rzeczywiście użytkownik specjalnie nie odpisuje. Będę wdzieczny za każdą wskazówkę i pomoc. Pozdrawiam!

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Kupno poprzez EBay - USA

Podaj numer aukcji to bedzie latwiej z odpowiedzia. Na przyklad to czy ta aukcja byla powiazana z Global Shipping Program czy nie-to bardzo wazne

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Kupno poprzez EBay - USA

Tak było tam Global Shipping, czytałem o nim, że ludzie rezygnują, bo trzeba zapąłcicz góry za cło, co mi ni przeszkadzało, bo kupiłem sprzęt nawet z tym o połowę taniej.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Kupno poprzez EBay - USA

Jak nie dostaniesz przesylki do konca lipca zkontaktuj sie ze sprzedawca a jesli nie odpowie to z Ebayem.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Kupno poprzez EBay - USA

A nie mogę zgłosić tego do EBay-a od razu, minął już termin dotarcia przesyłki sprzedawca - zero kontaktu. Może warto od razu odzyskać pieniądze, bo potem minie mi termin i będzie po sprawie.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź