Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Skąd wiadomo, że przesyłka została ovatowana ?

Jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o vat ? Czy każda paczka ze zdeklarowaną kwotą ( oczywiście pomijam mega naciągane wersje typu, że drogi telefon ma np. wartość 20$ ) ale bez rachunku/faktury w środku wiąże się z tym, że trzeba do UC dosyłać po...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 252 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

darmowa przesyłka?

Hejka ,jestem nowa na tym portalu. Postanowiłam kupić wig. Jest on z Chin no i jest napisane, że przesyłka gratis... Nie bardzo chce mi się wierzyć, że nic za przesyłkę trzeba płacić... Co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2647 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka z USA, USPS

Witam. Mam pytanko. Czy może ktoś wywnioskować z załączonego obrazka, czy przesyłka została już wysłana do Polski, oraz kiedy +/- można się jej spodziewać ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 963 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Status w order details - zakupy z USA

Witam, Mam kilka pytań odnośnie statusu przesylki, zakupiłem na ebay w drodze licytacji telefon, dzień później został nadany, otrzymałem swój nr przewozowy. Pytanie 1. Czy to normalne, że po wejściu w swój nr przewozowy jest wyświetlane: Delivery pac...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1946 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zawiadomienie Urząd Pocztowy wsp ds. pocztowo - celnych

Witam,zakupiłem niedawno na ebay używane części rowerowe (przerzutka przód + przerzutka tył) - paczka nadana spoza UE. Z racji, że sprzedający miał w opisie estoński adres zagapiłem się w kwestii uzgodnienia opisu paczki. Teraz otrzymałem zawiadomien...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 365 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wezwanie do przedstawienia rachunku -czy UC otwiera paczkę?

Witam, znajomi w Chinach polecili mi Sprzedawcę, którego znają i który jest też na eBay. Sprzedawca powiedział, że skoro tak, to on sprzeda mi to taniej poza eBay a gwarancją są moi znajomi!Ponadto Chińczyk poszedł na całośc i zadeklarował GIFT MP4Pl...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 422 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ile wynosi kwota zwolnienia z VATu od importu towarów z krajów poza Unią Europejską? 22 euro czy 45?

Witam.Ile wynosi kwota zwolnienia z VATu od importu towarów z krajów poza Unią Europejską? 22 euro czy 45? Szukałem na wielu stronach interentowych, ale znalazłem sprzeczne informacje. Znalazłem rozporządzenie Rady Europy z 2009 roku, ale nie wiem cz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1021 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Przesyłka rejestrowana z USA, jaka ?

Witajcie. Planuję pierwszy zakup rzeczy z USA, na niemałą dla mnie kwotę. Proszę powiedźcie mi jaka przesyłka z Usa na pewno będzie rejestrowana na całą jej podróż, żeby mogła na bieżąco śledzić jej status ? Wiem, że niektóre przesyłki mają możliwość...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1923 Wyświetlenia
  • 16 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

długie oczekiwanie na przesyłkę z Kanady

Witam.Nadano moją paczkę z Kanady dnia 26.12.2013. Dziś jest 1.02. 2014 a paczki nadal nie ma. Paczka została nadana Canada Post International Parcel - Surfac. Dostałam jej numer oraz link do śledzenia. Gdy klikam w ten link to mi się pokazuje że pac...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 435 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Telefon z Chin - brak paczki i zwrotu pieniędzy.

Witam serdecznie, 6 września 2013 roku zakupiłem telefon Lenovo A830 za kwotę niemal 140 funtów. Przebywałem wtedy na terenie Wielkiej Brytanii, gdzie również zamówiłem telefon na tamtejszy adres - sprzedawca zapewnił mnie iż zakupiony przedmiot dost...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1013 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! W jakim czasie trzeba zapłacić za kupiony przedmiot ?

Nabyłem przedmiot jako nowy z włoch. Parę godzin po kliknięcu okazało się iż istnieje wielkie prawdopodobieństwo że to co nabyłem nie jest nowe, wręcz przeciwnie..... Na pytanie skierowane do sprzedającego czy jest to nowe tak jak w opisie odpowiada ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4980 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy z USA

Witam,mam pytania do ludzi obeznanych z tematem.Jakis czas temu sciągłem do Polski laptop zakupiony w USA na ebay-u, przez firmę DOMA.Wszystko ok tylko z tym ze ich agencja calna naliczyła mnie na prawie 200zł.Mam zamiar znów zakupic pewnie sprzęt z ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 360 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ginące paczki z UK

Witam, od dłuższego czasu ma problem z ginącymi paczkami z UK. Zakupy w skepach uk i na ebay robię już od kilku ładnych lat jednak od 2 lat przesyłki przestały do mnie docierać. Zazwyczaj były to nierejestrowane przesyłki ze sklepów po kilku niedoszł...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 283 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

opłaty importowe

Czy kwoty doliczane do zakupu jako opłaty importowe - celne to zwykłe oszustwo? Przy zakupie przedmiotu w USA o wartości poniżej 100 euro doliczono mi dodatkowe opłaty na wysokość, których nie miałem wpływu. Dodam, że zakup towaru o podanej wartości ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 495 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 1 podziękowania