anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca dodał dodatkowe koszty wysokości 421 Euro

Kupiłem na aukcji gitarę za 389,11 Euro + 32 Euro dostawy do Polski. W sumie wychodzi 421,11. Jednak sprzedawca , jak twierdzi prze pomyłkę, doliczył dodatkowy koszt wysokości 421,11 Euro czyli na fakturze mam do zapłacenia kwotę 842,21 Euro.

 

Napisałem do niego maila w tej sprawie. Odpisał żebym się nie przejmował i przelał 421,11 Euro.

 

Czy mogę mu przelać te pieniądze czy  mam próbować wymusić na nim żeby zmienił fakturę?  Co byście zrobili?

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Sprzedawca dodał dodatkowe koszty wysokości 421 Euro

mam nadzieje ze bedziesz placil poprzez paypal, a nie przelewem bankowym na konto

 

jesli dostales fakture wewnatrz serwisowa z linkiem do zaplaty, to system nie przepusci i bedzie chcial abys zaplacil tyle ile tam widnieje, niech wysyla jeszcze raz

 

a paypalem dlatego, ze jesli sprzedawca nie wysle towaru, lub towar zaginie bedzie mozliwosc odzyskania kasy od serwisu, przy platnosci przelewem bankowym nie ma takiej mozliwosci i serwis nie pomoze, a nawet nie kiwnie na to paluszkiem 🙂

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Sprzedawca dodał dodatkowe koszty wysokości 421 Euro

niech przesle poprawiona 'fakture' / rechnung / invoice z prawidlowa kwota - ma taka mozliwosc.

 

czesto mi sie to zdarza > sprzedawcy przez pomylke naliczaja koszt towaru + przesylki 2 razy i zawsze prosze o przeslanie poprawionej faktury, bo tylko taka umozliwia zaplacenie poprawnej kwoty przez paypal

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Sprzedawca dodał dodatkowe koszty wysokości 421 Euro

Dzięki za odpowiedź. 


Niestety typ nie ma opcji zapłaty przez paypal. Z drugiej strony ma 100% pozytywnych opinii i 388 punktów. 

 

A jeszcze jedno czy jeśli tą fakturę zaakceptowałem, pokazało mi dane do przelewu to czy on wciąż może zmienić fakturę? 

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Sprzedawca dodał dodatkowe koszty wysokości 421 Euro

zgadza sie, nie ma platnosci paypal'a, ale jak sam widzisz jesli zaplacisz przelewem, to ochrona ebay jest nie dostepna

 

 Z drugiej strony ma 100% pozytywnych opinii i 388 punktów. 

 

tylko zapomniales napisac, ze te 388 opinii "uciulal" przez 12 lat 😄

 

moze zmienic, tylko ze nie ma platnosci paypal'a i kolo sie zamyka

 

odradzamy zaplaty przelewem bankowym ponad 1600 zeta, w tej chwili serwis daje taka mozliwosc, ze mozna zrezygnowac z zakupu w kazdym momencie, to poprostu zrezygnuj, piszac do nie go ze nie jestes zainteresowany i tyle,

 

jedno co zrobi to otworzy spor o zwrot prowizji, ty to potwierdzisz i bedzie git. Innej opinii niz pozytyw i tak od niego nie otrzymasz

 

 

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź