anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z dostarczeniem opłaconego przedmiotu paypalem z Niemiec

Witam serdecznie chciałem Wam opisać swoją sytuację i prosić o radę bo nie wiem co dalej robić bo sytuacja jest najwyraźniej bardzo dziwna.

Dnia 7.06.2014 kupiłem dyfuzor, tego samego dnia opłaciłem przesyłke PayPalem. Dostarczenie przedmiotu powinno być 16-17 czerwiec. Dzisiaj jest 1.07 i przesyłka nie doszła jeszcze z Niemiec. Z tego co się orientowałem na poczcie powinna dojść w dwa tygodnie makimum. Pisałem do sprzedawcy ale kontakt jest dziwny bo odpowiada automatem że przesyłka na pewno dojdzie i że są jakieś opóźnienia. Poprosiłem o numer przesyłki nadanej w Niemczech ale do tej pory nie dostałem odpowiedzi. Kontaktowałem się ze sprzedawcą z 10 razy, do póki nie wystawiłem negatywnego komentarza to chociaż była odpowiedź automatyczna a teraz nic cisza. Co zrobić doradzcie mi mam jakiegoś pecha.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Problem z dostarczeniem opłaconego przedmiotu paypalem z Niemiec

Nie czekaj i otwórz sprawe w PayPal o nieotrzymanie przedmiotu. Masz na to 45 dni od dokonania platnosci.

 

Znalazlam na wersji angielsko jezycznej:

 

https://www.paypal.com/us/webapps/helpcenter/helphub/article/?articleID=FAQ1344&m=SRE

 

Here's how to open a dispute:
 

  1. Log in to your PayPal account.
  2. Click Resolution Center at the top of the page.
  3. Click Dispute a Transaction.
  4. Select Item Dispute, then click Continue.
  5. Click Find transaction ID.
  6. Click the Transaction ID next to the transaction you want to dispute, then click Continue.

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Problem z dostarczeniem opłaconego przedmiotu paypalem z Niemiec

jesli juz chcesz pomoc, to przynajmniej nie wprowadzaj w błąd

 

Masz na to 45 dni od dokonania platnosci.  - nie od dokonania platności a od momentu kliknięcia kup teraz lub wygrania licytacji

 

a najprosciej bedzie jak zrobisz tak

zalogujesz się na swoim paypal, klikniesz w szczegoly tego przedmiotu co kupiles, zjedziesz belką na sam dol i tam gotowy link, kllikniesz w niego ponownie zalogujesz się na paypal wybierzesz powod, ze nie otrzymales przedmiotu, wtedy paypal zablokuje z automatu twoje pieniadze na koncie sprzedajacego

 

a z wystawieniem opinii mozesz sie wstrzymac bo masz 60 dni czyli do 6 sierpnia masz czas

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź