jak działa opcja najlepsza oferta

Witam,

 

Czy na ebay.pl można składać najlepsze oferty w aukcji? Podobno to nie działa, ale jak dodałam sobie przedmiot do obserwowanych to pojawiła mi się taka opcja. Czy da się tak wysłać  ofertę próbował ktoś? Ja narazie nie wysyłałam oferty, bo nie chę coś namieszać jak się zabardzo nie znam. Jeżeli jednak to nie działa przez ebay.pl to loguję się przez ebay.com tak? I teraz moje główne pytania:

1. Czy po wysłaniu swojej oferty będę widziała ile inni zaproponowali?

2. Czy jeżeli np. wyślę swoją ofertę 50 euro to czy będę mogła to jeszcze zmienić np. na 70 euro? Czy ta opcja już nie będzie dla mnie dostępna?

3. Czy sprzedawca musi mi coś odpowiedzieć tak lub nie? czy może w ogóle nie reagować?

4. Jeżeli sprzedawca przyjmie moją ofertę to czy moja oferta od razu zmienia się w kupione czy muszę jeszcze potwierdzić że rzeczywiście kupuję?

5. Czy sprzedawca musi wybrać najlepsza ofertę, czy np. może z jakiś powodów przyjąć ofertę druga w kolejności np. 5 euro mniej.

Dzięki za wszelką pomoc

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

jak działa opcja najlepsza oferta

najlepsza ofera jest niedostepna w PL

 

na ebay.com jak i ebay.co.uk i jeszcze w innych ona jest

 

1. Czy po wysłaniu swojej oferty będę widziała ile inni zaproponowali?

nie, kazdy wysyla swoja oferte indywidualnie

 

 

2. Czy jeżeli np. wyślę swoją ofertę 50 euro to czy będę mogła to jeszcze zmienić np. na 70 euro? Czy ta opcja już nie będzie dla mnie dostępna?

 

nie

 

Czy ta opcja już nie będzie dla mnie dostępna?

jest dostepna, jesli za pierwszym razem odrzuci, to mozesz ponownie wyslac oferte podajac inna kwote

 

3. Czy sprzedawca musi mi coś odpowiedzieć tak lub nie? czy może w ogóle nie reagować?

sprzedawca ma 72 h na odpowiedz, jesli zatwierdzi lub odzuci dostaniesz takowa informacje na mejla

 

4. Jeżeli sprzedawca przyjmie moją ofertę to czy moja oferta od razu zmienia się w kupione

tak

 

czy muszę jeszcze potwierdzić że rzeczywiście kupuję? nie

 

5. Czy sprzedawca musi wybrać najlepsza ofertę, czy np. może z jakiś powodów przyjąć ofertę druga w kolejności np. 5 euro mniej.

 

nie ma takiej opcji, przejdz do pytania nr 1

 

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

jak działa opcja najlepsza oferta

Na UK nie działa , próbowałem wielo krotnie i wyskakuje błąd , zrzuciłem ekran i wysłałem do sprzedawcy był wielce zdziwiony.

Więc zakończył aukcje i kupiłem za tyle ile chciałem.

 

*najlepsza oferta* przez Polski ebay to jedna wielka ściema , ogólnie okrojone kategorie , połowa rzeczy nie działa lub jest znią problem , obługa tez ma wszystko w poważaniu.

 

Pozdrawiam.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź