Wysyłka
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Międzynarodowe wysyłanie przedmiotów.

Witam, mam pytanie odnośnie wysyłek wirtualnych przedmiotów na cały świat.Otóż, jak najlepiej wypełnić pole metody wysyłki przy tworzeniu nowej aukcji żeby na aukcji pisało "Ships to:Worldwide" Wystawiam przedmioty (konta z grami) i po kupnie wysyłam...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1155 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przy mojej przesyłce z Chin mam status "leaving Beijing Airport going to next airport/seaport" 18dni

Przy mojej przesyłce z Chin mam status "leaving Beijing Airport going to next airport/seaport" z 04.11. Do dzisiaj status ten pozostaje niezmienny - czy jest to normalny czas oczekiwania? Czy ktoś ma doświadczenie w tej kwestii? Miał może podobnie al...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 786 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

List niedostarczony z dani do Polski

Witam wysłałam list proitet do Polski z dani 18 sierpnia i jeszcze do doszło, nie wpisalam mojego adresu nadawcy w liście była jeszcze gotówką zawsze wysyłałam i dochodziło i nie halo żadnego problemu, dzwoniłam do Koluszki do listów niedostarczonych...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 786 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Zmiana adresu

Na paczce nie zostal zamieszczony numer domu czy jest szansa zeby to zmienić? Paczka została już wysłana.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1995 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wysyłka do filipin

witam , czy wysyłał ktoś kiedyś do Filipin , czy istnieje tam śledzenie listu poleconego??

Dopłata za towar.

Musiałem dopłacić sprzedawcy za towar 3 Euro.Niestety błędnie wpisałem adres email sprzedawcy, zabrakło jednej litery.PayPal zawiesił płatność do wyjaśnienia. Moje wyjaśnienia pisemne i telefoniczne nic nie zmieniły. Ograniczono mi działalność na kon...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1004 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka monet do Niemiec

WitamJak wysłać wartościową monetę do Niemiec ?Kurierzy odmawiają takich wysyłek.Poczta Polska nie ma umowy z Niemcami . Jest jeszcze EMS czy ktoś z tego korzysta ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 374 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Monety kolekcjonerskie

Witam, mam pytanie odnośnie sprzedaży monet kolekcjonerskich w Polsce i za granicę ( Europa i USA ). Jak wygląda sprawa formalności. Fromalnie moneta ma status pienidzą więc jak z celnikami wygląda sprawa i papierami. Pozdrawiam PS. I przy okazji, je...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1258 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Tania wysyłka do karajów Unii Europejskiej

Witam, proszę o doradztwo. Chcę wysyłać paczki do 1 kg do głównie do Anglii. Mam na myśli paczki priorytetowe. Najtańsze przesyłki oferuje Poczta Polska - około 80 zł. Czy jest jakieś korzystniejsze rozwiązanie, żeby jeszcze taniej wysyłać paczki do ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1151 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ponowna wysyłka towaru z USA

Witam, Mój problem jest następujący:Jakiś czas temu zamówiłem towar z USA, zapłaciłem poprzez PayPal, towar został wysłany i dotarł do PL w czasie, gdy byłem poza domem na wakacjach. Kurier DHL zostawił awizo, nawet nie napisał w którym oddziale ją z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 713 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak właściwie uzupełnić pola adresu wysyłkowego?

Jak właściwie uzupełnić pola adresu wysyłkowego?Jeśli chodzi o adres to są tam dwa pola. Jak uzupełnić pierwsze, a jak drugie? Załóży, że mieszkam na os. Stulecia 23 m.18Jeśli chodzi o numer telefonu to są tam dwa miejsca. Jedno krótsze, jedno dłuższ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2041 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy ktoś odsyłał paczkę do USA? Jaką opcję dostawy wybrać i jakie dokumenty przygotować?

PayPal zwróci mi za uszkodzony towar, jeżeli go odeślę do USA. Nie wiem jaką opcję wybrać. Paczka ma trafić w ciągu 21 dni do adresata. Poczta Polska proponuje paczkę pocztową priorytetową która idzie niby 6 dni (pewnie robocze), zapłacę za nią 146 z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 503 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka z Rosji.

Czy możliwe jest, aby przesyłka z Rosji do Polski wysyłana była przez UK? Z "trackingu' wynika, że przesyłka z miejscowości Krasnodar wysłana była do Moskwy, a teraz z Moskwy trafiła na lotnisko HEATHROW i obsługiwana jest przez RoyalMail. Taki numer...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 669 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak numeru domu kupującego

Mam problem, ponieważ sprzedalem przedmiot kupującemu z niemiec, zapłacił mi i chcę wysłać paczkę, lecz w jego danych adresowych nie ma numeru domu, na dodatek kupujący nie odpowiada. Pisałem do ebay co mogę zrobić w takiej sytuacji, ale nie odpisują...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 669 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania