Wysyłka
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Jak mogę wysłać paczkę do USA?

Jak mogę wysłać paczkę do USA? Przed koronawirusem mogłem wysłać Globel Express, teraz jest to niemożliwe, potrzebuję pakietu śledzenia do końca

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 738 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do USA i kanady - jakie alternatywy dla Poczty Polskiej?

Witam Jak w temacie - jaka jest alternatywa z możliwością wysyłania i monitorowania przesyłek do USA oraz Kanady.Global Express na chwilę obecną nie działa, standardowe listy priortytetowe idą niemiłosiernie długo i dodatkowo nie mają opcji śledzenia...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 207 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka z USA i koronawirus

Zamówiłem paczkę z USA na początku KWIETNIA. Swoje przez ten pieprznik z wirusem swoje w sortownia Chicago odleżala, posłami ja do Cincinnati i 27 maja została wysłana samolotem z kraju nadania... do tej pory cisza.Co jest?Poczta polska (bo na nieszc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 199 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Odbiór paczki

Witam. Co zrobić aby kupujący potwierdził odbiór albo pisać do ebaya?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 331 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

USPS i urwany tracking

Witajcie.Wiele razy już zamawiałem z ebay, ale taka sytuacja mam pierwszy raz - przesyłka USPS ze stanów zjednoczonych (Naperville niedaleko Chicago) została wysłana 6 kwietnia, od 10 kwietnia cały czas tracking "in transit", kiedy już dawno powinna ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 293 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak informacji o paczce w kraju

Witam, Zamówiełm ponad miesiąc temu pewien produkt na Ebay, otrzymałem informacje żę będzie on u mnie między Śr, 29 sty - Pn, 09 mar. Gdzieś tam to leżało bo nie spieszy mi się ale zaczęła się zbliżać data ostatecznego doręczenia więc zacząłem się ma...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 188 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wysyłka paczki do Hong Kong-u

1) Mam pytanie jak najtaniej wysłac paczke do Hong Kong-u,w ktorej bedzie dysk twardy ( paczka bedzie chyba wazyla cos kolo 2kg).Wysylka z polski chyba ze da sie jakos taniej ze wysylamy do innego kraju itp. 2) Musze wyslac go bo jest uszkodzony a ze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2715 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal bezpodstawnie zamknął sprawę (spór/roszczenie) twierdząc, ze jednak przedmiot otrzymałem

https://nolp.dhl.de/nextt-online-public/en/set_identcodes.do?lang=de&idc=CY728721846DE wkleiłem link do wersji ze statusem po angielsku bo domyślam się, ze debile z PayPal czytali wersję niemiecką lub polską, gdzie ostatni status brzmi "przesyłka zos...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 435 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Witam Sprzedałem przedmiot , przesyłka szła długo, ebay zwrócił pieniadze kupującej , co robic ?

Witam Serdecznie wszystkich forumowiczów.W skrócię przedstawię w czym rzecz...Sprzedałem przedmiotem na ebay.com otrzymałem zapłatę,Nadałem paczkę i... po dwóch tygodniach kupująca zwróciła się o zwrot kosztów pełnych.Zostałem bez towaru i bez pienię...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 209 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nieobecnosc a wysylka.

Wyjezdzam na wakacje. Jak zrobic zeby moi potencjalni klienci wiedzieli ze jestem nieobeny. Ze bede mogl wyslac towar za jakis czas. Od kiedy ebay zmienil interface nie moge nic znalezc!

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 265 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka poza UE

Witam Z góry przepraszam, za zdublowanie tematów, ale jestem w tym zakresie kompletnie zielony.Mam możliwość sprzedaży towaru do Stanów.Waga ok. 5kg, cena ok. 1500zł, więc w żaden "gift" się nie mieści.Czy ktoś mógłby mi łopatologicznie napisać co ma...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 215 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do USA

Miesiąc temu wysłałam list polecony priorytetowy do Stanów. Kupujący twierdzi że nadal go nie dostał.Na stronie poczty widnieje informacja że przesyłka jest w transporcie co nie zawsze jest zgodne z prawdą gdyż poczta amerykańska nie zamieszcza infor...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 525 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania