Wysyłka
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! ,,In transit" już od 5-ciu dni dni"

Witam, jestem pocztąkującym kupującym i przedmiot który kupiłem był moim pierwszym przdmiotem kupionym na Ebay'u. Jest to figurka 70x20 cm , jest to przesyłka piorytetowa i ma tracking number globalny i ten USPS no i gdy wyszukuje ten przedmiot po nu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 575 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Urząd celny i cn 22

Witam wszystkich serdecznie mam pytanie. Jestem zwolniony z vatu i czy w związku z tym muszę wypełniac deklarację celną cn 22? I wysyłać plik ie 515? Jeśli tak to co powinno być w deklracaji celnej cn 22? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 343 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący otworzył spór ,otrzymał zwrot pieniędzy z mojego konta.Przesyłkę odebrał co robić???

Kupujący otworzył spór za nieotrzymaną przesyłkę.Otrzymał zwrot pieniędzy z mojego konta.Przesyłke odebrał po ok.dwóch tygodniach.Nie odpowiada na moje e-maile i nie ma ochoty zwrócić pieniądze.Wysyłam mu faktury PayPal.Ignoruje je.Mam dokument Poczt...

Wysyłka do Federacji Rosyjskiej - Moskwa - jaki kurier?

Witam serdecznie Czy macie może sprawdzoną ścieżkę wysyłki przedmiotów (zabawki) - mała paczka 40x20x10 do 1kg do Rosji - Moskwa? Która firma jest najpewniejsza. Wysyłka od osoby prywatnej do prywatnej. Prosze o pomoc.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 19507 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Łączna wysyłka - problem.

Witam,chciał bym aby kupujący u mnie wybierając klika przedmiotów z innych aukcji płacili raz za wysyłkę. Niestety nie umiem tego ustawić.Po zmianie ustawień "zryczałtowanego kosztu wysyłki" albo do każdego przedmiotu jest opłata albo wysyłka jest ca...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1578 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka z Niemiec (Economy Int'l Versand)

Witam 8 marca zamówiłem i zapłaciłem za produkt wysyłany z Niemiec. Dostawa to Economy Int'l Versand W mailu który wówczas otrzymałem jest napisane: szacowany czas dostawy: Pt. 23 mar. - Śr. 11 kwi. natomiast po kliknięciu w szczegóły zamówienia mam ...

lokalizacja przedmiotu

wiram wtystawiłem przedmiot na ebay.com i lokalizacja przedmiotu jest moje miasto w polsce i stany zjednoczone jak to zmienić bo mój przedmiot winieje w usa a powinno być Siewierz PolandPozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 611 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zaginiona przesyłka z Anglii

Zamówiłam płytę z Anglii. Wybrałam przesyłkę, która ze względu na ruch świąteczny, powinna dojść w MAX 2 tygodnie (normalnie jakieś 7 dni). Płyta została wysłana 8 grudnia rano i do tej pory ślad po niej zaginął. Nawet w szczegółach zamówienia jest p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 617 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak nowego trackingu po przekroczeniu granic US

Witam.Mam problem, kupiłem przedmiot na ebay i został on wysłany, po dotarciu do Erlanger (centrum wysyłkowe ebay) mam status jako dostarczono. Czekam już 2 dzień a numer trackingowy się nie zmienia i nie mogę śledzić paczki. Dane mojej paczki- rodza...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 493 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wysylka poza ue usa

Witam,Mam pytanie do bardziej doswiadczonych w temacie  chce sprzedac przedmiot - ozdobe do domu koszt na aukcji ok. 700zł - jesli wysylka ma byc poza UE a dokladniej do USA to wysylajac paczke poczta polska ktora deklaracje powinnam przykleic do pa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 578 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Koszty wysyłki do Polski

Zastanawiam się jak to jest z kosztami wysyłki do Polski. Na aukcji podana jest cena wysyłki, ale czy tyczy się to również Polski czy tylko Wielkiej Brytanii? Trzeba pisać do sprzedawcy i dogadywac się indywidualnie czy to już jest z góry ustalona ce...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 556 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem z USPS

3 czerwca przesyłka została wysłana za pośrednictwem USPS, 9.06 była w Niemczech i Warszawie, a dziś (14.6) jest informacja, że ponownie jest w miejscu wysyłki. ??? O co w tym chodzi? Czy ktoś miał podobną sytuację? Oczywiście skontaktowałam się ze s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 652 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Opłaty importowe do USA

WitamOstatnio wystawiłem kilkadziesiąt aukcji na ebay.com i ustawiłem wysyłkę "From outside US"., oczywiście będę wysyłał z Polski. Czy jeżeli kupujący będzie ze Stanów, to zapłaci opłaty importowe, oraz czy jeżeli nie są one nigdzie określone to odp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 494 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

błedny numer sledzenia

witam jak mam rozwiazac problem drugi raz dostaje zły numer sledzeniaa przesylki paczka nie dotarła sprzedawca nie aktywny do 2018 roku

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 335 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania