Wysyłka
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Kupno z Niemiec, brak możliwości wysyłki za granicę

Dzień dobry,Wygrałam aukcję siodła, w której nie było zaznaczonej przesyłki za granicę.Od razu po zakupie wysłałam maila do sprzedawcy czy się na to zgadza i czy może zmienić cenę przesyłki.Sprzedajęcy milczał przez prawie 2 tygodnie, po czym dzień p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 667 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Poczta Polska - wysyłki poza UE

Witam serdecznie,mam pytanie do osób, które wysyłają paczki poza UE. Czy wysyłając poza UE korzystacie z Poczty Polskiej, jak tak to czy stosowaną przez Was formą wysyłki jest list polecony priorytetowy ( max 2kg ). Powiem szczerze, że w Polsce wysył...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3279 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Pierwszy zakup na ebay paczki nie ma

Pierwszy raz skorzystałam w serwisu ebay i od razu mam problem. 12 grudnia kupiłam przedmiot z UK. 13.12 sprzedawca wysłał do mnie maila, że paczka została wysłana do mnie (Standard Int'l Postage). Szacowany czas dostawy wg. opisu na aukcji był 17-23...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1436 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Przesyłka z UK nie doszła

Witajcie, mam taki problem, że 16 grudnia zakupiłam przedmiot, praktycznie od razu dostałam potwierdzenie o wysyłce (International Standard, bez opcji tracking). Data dostarczenia została oszacowana do 8 stycznia. Przesyłka nie doszła. Podejrzewam po...

Wysyłka z Łotwy, proszę o pomoc

Witam, kupiłem komórkę od ebayowicza z Łotwy, napisał do mnie że na poczcie nie chcą przesyłać komórki do Polski, jak to jest możliwe, przecież Łotwa jest członkiem Unii? Napisałem do niego żeby wysyłał DHL'em, odpowiedział że chcą 100$ za malutką pa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 621 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Witam ,mam problem ze śledzeniem przesyłki w Australii

Witam,mam problem z wysyłka do Australii.5 września wysłałam paczkę i podałam nr przesyłki.RR723925710PL.Kupująca atakuje mnie mailami że droga przesyłki zatrzymała się na Warszawie i dalej nic nie wiadomo.Zależy mi na dobrych komentarzach,ale nie ma...

Koszty wysyłki na eBay.com 4$??

Sprzedaj na eBay com. Moja firma ma siedzibe w polsce.Prosze o wskazanie jak ustawić koszty wysyłki ,żeby niezaznaczać domestic shipping 4,00 dolary ponieważ najtańsza priorytetowa wysyłka do USA kosztuje 6,10 dolarów zależy mi na tymaby ta kwota w u...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2650 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Firma wysyłkowa

Witam,mam pytanie - jaka firma wysyłkowa jest najlepsza w Nieczech dla małej firmy?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 726 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ustwienie kosztów wysyłki

Kupiłęm przedmiot na ebay. Sprzedający w opisie aukcji podał różne koszty wysyłki do różnych krajów, jadnak faktura jest wystawiona na najdroższą opcję [20 Funtów jako koszt na cały Świat].Jak zapłacić fakturę, aby obejmowała koszt przedmiotu i podan...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 498 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ekonomiczna czy priorytet

1. Czy opłaca się wysyłać za pomocą paczki ekonomicznej do Europy? Słyszałem że do USA taka paczka idzie zbyt długo i klienci robią się niecierpliwi. Jak to jest w przypadku Europy?2. Czy ktoś posiada jakąś listę przybliżonego czasu dostarczenia prze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 765 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Listy wartościowe Deutshe Post

Witam mam pytanie, jeśli ktoś nam wysyła paczkę wartościową z niemiec przez deutshe post to czy jest ona oznaczona w jakiś specjalny sposób tak jak np w polsce jest znaczek WARTOŚCIOWA naklejony. I czy wartość która jest napisana na liście np.5,5 Eur...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 463 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana adresu po zaplacie

Witam. Czy jest mozliwosc zmiany adresu do wysylki po zaplaceniu?Kupilam i zaplacilam za przedmiot, a adres wyskoczyl inny niz ten ktory chcialam. Prosze o jakies sugestie. P.S. napisalam do sprzedajacego ale boje sie ze to przeoczy.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 482 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pytanie o wysyłkę z Włoch

Witam wszystkich serdecznie, w sumie powinienem zapytać przed zakupem a nie już po fakcie, no ale trudno - pierwsze zakup na Ebay. O jakość sprzedawcy się nie boję - ma powyżej 19 000 pozytywnych komentarzy, wszędzie 5 gwiazdek i 100% feedback. Kupił...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1024 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania