Wysyłka
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Wysyłka z Kanady do Polski

Witam,czy ktoś wie jaki najlepiej wybrać rodzaj wysyłki z Kanady do Polski, zależy mi na śledzeniu ewentualnie ubezpieczeniu. Przedmiot jest mały i lekki, ale drogi…(wysokość- 3,5cm. szerokość- 7cm. długość 16cm. waga około 200g.) Sprzedający wysyła ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1355 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Darmowa wysyłka - bez mozliwośći śledzenia.

Przyszła mi do głowy taka myśl , zaoferować dwie mozliwości wysyłki. - darmowa zaznaczając na aukcji iż przy wyborze tej wysyłki brak jest możliwości śledzenia i klient kupuje na własną odpowiedzialność ( moglbym wtedy znacznie obniżyć koszty a co za...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 539 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka do USA deklaracja celna

WitamDziś pierwszy raz wysłałam paczkę do USA sprzedaną na ebayu .Nie był to wielki przedmiot, ważył niecały kg bo była to bluzka. Pani na poczcie poleciła wysłać to jako list polecony priorytetowy. Pytałam o deklaracje celną Pani powiedziała że nie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1953 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż do USA

Witam Serdecznie,Ostatnio sprzedałem bączki zabawki do puszczania w ilości 12 sztuk. Łączna waga 700g-800g. Sprzedałem oczywiście na ebay.Pytałem się dziś na poczcie jak to nadać i Pani mi powiedziała by wysłać to listem priorytetowym poleconym który...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 482 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z przelewem - Opcja wysyłki (paypal)

Witam.Sprzedałem przedmiot "X" za nie dużą kwotę (30zł), niechcący dałem niewłaściwą opcje dostawy:"Bezpłatny odbiór osobisty" na terenie USA,kupujacy jest z Brazyli, (oczywiście nie mam problemu z wysyłką, bo własnie z nim ustawiłem się na transakcj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 346 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jaki to jest rodzaj paczki

Witam. mam pytanie do zorientowanych: Jakim rodzajem przesyłki jest First Class package international service, dokładna nazwa bez żadnych dodatków. Czy jest to przesyłka morska czy lotnicza. Prosiłem rodzinę z Chicago o wysyłkę paczki z chicago do po...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 415 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Mała paczka jako list do Niemiec

Witam!Czy ma ktoś doświadczenie w wysyłaniu listów poleconych do Niemiec?Czy małą paczkę nie przekraczającą 60cm i 2kg wagi można nadać jako list polecony? Pytałem na poczcie i podobno można (korespondencja i druki) ale wiem, że w praktyce różnie byw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2212 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jaka firma wyślę przesyłki kurierskie do Niemiec do 10euro brutto?

Witajcie Zamierzam wejść ze swoją firmą na rynek niemiecki i za pośrednictwem eBaya dotrzeć do niemieckich klientów. Sprzedaję oryginalne, nowe ubrania. 90% przesyłek to paczki do 1-1,5kg (np para spodni, bluza, koszulka, kurtka) - czasami zdarzy się...

289 dolarów za wysyłkę ?!

Natknęłam się na aukcję w której sprzedający z USA oferuje wysyłkę do Polski przez UPS Worldwide Express. Za 289 dolarów. O mało nie spadłam z krzesła. Szczerze mówiąć moim zdaniem takie coś powinno być zgłaszane do Ebaya. Jest to aukcją z torebką.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 880 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

przesyłka nie dotarła

Witam, 11.03.2013 wygrałem aukcje i zapłaciłem za przedmiot 25US$. niestety do dnia dzisiejszego nie dotarł. nie wiem co mam zrobić. sprzedający nie odpowiada na e-maile. co robić?

Kto jest właścicielem przedmiotu po zwrocie kosztów?

Witam. W zeszłym miesiącu wysłałem do kupującego ze stanów list ekonomiczny polecony (taki był wybór nabywcy) przy użyciu poczty polskiej. Ani ja ani kupujący nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego jak długo dochodzi przesyłka ekonomiczna (drogą morską) ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 272 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

szacowanie kosztów wysyłki za granicę

hej, w jaki sposób można oszacować koszt wysyłki za granicę w momencie wystawiania aukcji skoro nie można przewidzieć czy kupi ktoś z Czech czy Australii? Rozumiem, że wpisanie tych kosztów jest konieczne przy wystawianiu, czy można porozumieć się z ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 356 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysylka do Niemiec// Przekroczone wymiary paczki

Witam, Musze wyslac paczke do Niemiec ale jej obwod wynosi ok. 305 cm a dopuszczalny przez kuriera to 300 cm, msylicie ze jak wysle ta paczke to przejdzie w sortowni i sie nie doczepia ? czy sa skruplatni co do cm ? mieliscie taki przypadek ze paczka...