Ekonomiczna czy priorytet

1. Czy opłaca się wysyłać za pomocą paczki ekonomicznej do Europy? Słyszałem że do USA taka paczka idzie zbyt długo i klienci robią się niecierpliwi. Jak to jest w przypadku Europy?

2. Czy ktoś posiada jakąś listę przybliżonego czasu dostarczenia przesyłki do poszczególnych państw?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Ekonomiczna czy priorytet

Jeśli chodzi o Niemcy: w ciągu roku paczka priorytetowa (2,5 kg) idzie ok tygodnia, list polecony priorytet -zdarzało się, że w 3-4 dni już był na miejscu.

W okresie świątecznym jest gorzej np. paczka priorytetowa wysłana 16 grudnia 2013 doszła w tym roku 8 stycznia 2014. Zależy też skąd i dokąd wysyłasz-wielkość miasta  i fakt, że np w okresie 25 grudnia-6 stycznia "życie zamiera".

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Ekonomiczna czy priorytet

Dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie, w sumie najbardziej pilne: Jak to możliwe że w licytacji uczestniczy kupujący z Brazylii, skoro zablokowałem Amerykę Południową? Dodam, że sytuacja ma miejsce na ebay.de.
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Ekonomiczna czy priorytet

spokojnie, Ty widzisz, że jest z Brazylii a adres do wysyłki może mieć zupełnie inny, skoro zalicytował to adres na PayPal'u ma inny, inaczej by system nie przepuścił,

 

 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź