Tłumaczenia
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Polski na Angielski

Bardzo prosze na Angielski:UWAGA USZKODZONE - Brak zaczepów

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 98 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Tłumaczenie PL-EN

Proszę o przetłumaczenie tekstu : Szanowny Panie, Na aukcjach od kilku miesięcy pojawiają się dobrej jakości podrobione Windows 7 Ultimate. Jeżeli "atrakcyjna cena" to ok. 500 - 600 zł to prawdopodobieństwo trafienia na podróbkę jest bardziej niż wys...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 94 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Z polskiego na niemiecki - z gory dziekuje:)

Bagnet posiada dwie podziałki pomiarowe: - zimny olej w skrzyni (25°C) – dolna podziałka - ciepły olej w skrzyni (80°C) – po przejechaniu ok. 15-20km – górna podziałka Poziom mierzymy na WŁĄCZONYM silniku na pozycji P. Auto musi stać na równej powier...

nie zaplacone

witam wystawilam wozek na licytacje oraz z opcja kup tera wozek zostal wylicytowany jednak po zakonczeniu aukcji nie dostalam zaplaty.co mam zrobic aby nie zaplacic prowizji za sprzedaz

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 69 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prosba o przetłumaczenie z POL na NIEMIECKI

Witam. Prosze o przetłumaczenie na język niemiecki krótkiej reklamacji w sprawie nie otrzymanej przesyłki.Z góry wielkie dzięki."Witam. Do dzisiaj nie otrzymałem monet zakupionych w dniu 24.11.2010. Aukcje nr. ...Proszę o informację kiedy został wysł...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 60 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

prosze o pomoc

W skrócie miałam spór z kupującą na ebay.uk ,dziś dostałam taką odpowiedz:1)"A case has been opened because the buyer has an issue with an item purchased from you. We reviewed the case and issued the buyer a refund of £59.00. The refund includes the ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 51 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pilne, bardzo proszę z ang.na polski

Hi there , has not been delivered?.Sorry I had fogot all about it, I just thought it had been delivered I havent received anything back here.Let me know :)Cheers

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 50 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Krótkie PL->DE

Witam, proszę o przetłumaczenie na język Niemiecki poniższego tekstu: "Jeżeli przedmiot nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz odesłać go do mnie (najtańszą możliwą przesyłką), a ja zwrócę pieniądze." Z góry serdecznie Dziękuję, i Pozdrawiam 

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 55 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Tłumaczenie z Polskiego na Angielski

Hello, Can somebody please translate the message below for me from Polish to English. Witam,jestem zainteresowana kupnem butow. Prosze o informacje czy kwota przesylki zawiera clo oraz czy buty moga byc wyslane z USA bez metek i oryginalnego pudelka?...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 78 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PL/ANG

Prosiłbym o wysłanie przesyłki listem rejestrowanym z numerem do śledzenia.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 60 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Z pol. na ang.

Proszę o przetłumacznie z polskiego na Angielski z góry wielkie dzięki. Zakupiłem u pana płatki kolagenowe 200szt niestety przyszło tylko 100 sztuk proszę o wyjaśnienie??? Pozdrawiam

Proszę z niemieckiego na polski

* 0,5 % p.a. Guthabenverzinsung auf dem Internet-Konto, Zinssatz variabel * 7,9 % p.a. max. 1.000,- Euro (Sofort-)Dispositionskredit mit Eröffnung DKB-Cash, vierteljährliche Abrechnung, Sollzinssatz variabel :))

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 202 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

języki obce

Witam, Jestem nowym członkiem społeczności ebay. Jeszcze nie wystawiłam moich produktów ani nie dokonywałam zakupów. Chciałabym zaproponować towary na rynku francuskim czy włoskim (jak wiadomo, co do Niemiec są specjalne warunki do spełnienia, więc "...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 118 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania