języki obce

desulingerie
Użytkownik
Witam,

Jestem nowym członkiem społeczności ebay. Jeszcze nie wystawiłam moich produktów ani nie dokonywałam zakupów.

Chciałabym zaproponować towary na rynku francuskim czy włoskim (jak wiadomo, co do Niemiec są specjalne warunki do spełnienia, więc "nowicjusz" nie ma szans").

Jak wygląda kwestia porozumiewania się, jeżeli nie znam języków obcych. Czy moją ofertę najpierw przetłumaczyć u tłumacza czy dokonać wpisu w języku polskim i zostanie to przetłumaczone na język osoby, która będzie oglądała ofertę?
Jak wygląda kwestia ewentualnej korespondencji sprzedającego z kupującym?

Niektórzy piszą, że nie znają języków i dobrze sobie radzą. W jaki sposób?

Dla większości z Was to śmieszne pytanie, ale ja dopiero próbuję zorientować się jak to działa. Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

języki obce

Jezyk dobrze jest znac ale jesli opis nie bedzie budzil watpliwosci to i pytan od kupujacych nie bedzie.

Sprawy finalizowania transakcji sa zalatwiane standardowymi emailami od Ebay i Paypal w rodzimym jezyku kupujacego.

Tu na forum tlumaczenia pomozemy jesli zajdzie czasami potrzeba.
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

języki obce

wypelniajac formularz sprzedazy, zwlaszcza poprzez zagraniczne serwisy choc zaleznie od kategorii, mozesz zaznaczyc wlasciwe opcje ktore opisuja przedmiot, jak np. kolor, rozmiar, marka, model itp. ktore potem sa wyswietlane w jezyku strony, na ktorej cos wystawiasz, choc nie obejmuje to wszystkich szczegolow i trzeba dodac zawsze cos od siebie w opisie przedmiotu - najlepiej w jakims bardziej popularnym jezyku.
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź