anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

mój list wyszedł z Polski ( sprawdziłem na stronie Poczty Polskiej ) ale nie doszedł do adresata. Czy ktoś zna stronę na której można monitorować przesyłki polecone np w USA i Niemczech ... ?

Wiadomość 1 z 122
ostatnia odpowiedź
121 ODPOW. 121

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

A na Austrie i na Niemcy nie ma monitorowania?

Wiadomość 21 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

to pisz mejla, że czas dostawy 7-21 roboczych dni i będziesz miał spokój, jak mi ktoś pisze, że nie otrzymał jeszcze przedmiotu to ja tak piszę, a po tym czasie oddaje kasę i  składam reklamację


 


Niemcy na 100% nie rejestrują, a Austrię sprawdź tutaj http://www.post.at/en/index.php#Track & Trace


 


 

Wiadomość 22 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Czym najlepiej wysyłać przesyłki na Francję? Wysyłam listem poleconym ekonomicznym i priorytetem. Listy ekonomiczne idą około 2 miesięcy a listy priorytetowe około miesiąca i do tego jeszcze dużo ginie. Już nie mam sił, codziennie dostaje po 10 wiadomości gdzie paczka?! Gdyby było chociaż śledzenie tych paczek. Może ktoś wysyła na Francję? i pomoże i doradzi?

Wiadomość 23 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

około miesiąca nie możliwe...


 


moje idą od 4 dni do 3 tygodni max w zależności od prowincji Francji a wysyłam ich miesięcznie około 30-40 rocznie kilka setek


 


wysyłam tylko listem poleconym priorytetowym nigdy ekonomicznym, a dodatkowo wysyłam potwierdzenie z paypala (tracking number) co z tym kupujący zrobi to mnie nie intersuje, ja jestem czysty, bo w razie otwarcia sporu kupującego właśnie paypal na to patrzy czy został dołączonym numer do monitorowania


 


do Francji od początku sprzedaży na ebayu wysłałem jakieś 2000 listów

Wiadomość 24 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

oczywiście na koncie sprzedażowym, gdzie mam ponad 3200 opinii, to mam tylko do pisania na forum

Wiadomość 25 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

A jak się wysyła te potwierdzenie z PayPala z numerem?

Wiadomość 26 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

musisz wejść w szczegóły i na samym dole masz podlinkowane dodaj informacje z systemu monitorowania przesyłek,


 


też kiedyś tego nie robiłem, ale jak mi przyszło, że była nie autoryzowana płatność przez kupującego, zaczęły się schody, bo trzeba było wysyłać, że przedmiot wysłany, podawać traking itd, to od tamtej pory wysyłam, dowód jest to jak kupujący otwiera spór, to niech spece z paypala sobie sprawdzają, gdzie jest aktualnie przesyłka i co się z nią stało xD

Wiadomość 27 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

No zgadza się dziękuje za pomoc. Ale to trochę roboty przy tym jest. Jak ja mam np. 30 -50 paczek dziennie. I od razu nie mam numerów nadawczych tylko za 2 -3 dni. Bo listy idą na pocztę ja wpisuje na Pocztową książkę nadawczą. I na poczcie wpisują numery paczek i dopiero do mnie to wraca. Czyli np jak wyśle  23 marca to dopiero będę miał za 2 dni numery i jak wpiszę na PayPalu to tam się wyświetla że wysłano 27 marca. To o to mogą się czepiać, bo wysyłkę mam zaznaczoną że wysyłam w ciągu jednego dnia roboczego.

Wiadomość 28 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

ja mam podpisaną umowę z pocztą, dostaję kilka egzemplarzy "R" zagranicznych, w domu sam sobie naklejam, wpisuję do książki, osatnio również ważę, idę na pocztę pani przybija tylko stempelek i rejestruje w kompie


 


tak samo nie mama problemu jakbym chciał druki na paczki, dostaję tyle ile sobie zażyczę


 


mi wklepanie 20-30 pozycji zajmuje góra 10 minut,


 


czy się mogą przyczepić tego nie wiem, mnie tam spory ludzie otwierają sporadycznie, góra dwa rocznie

Wiadomość 29 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Ja też mam podpisaną umowę. I bierzemy tylko druki na paczkę pocztową polską. A listy zagraniczne normalnie pakujemy i dajemy na pocztę i ona tam przykleja i wpisuje na książkę nadwcza i wagę. I my odbieramy albo na następny dzień albo jeszcze na następny. U mnie niestety więcej jest sporów i to własnie przez te długie dostarczanie paczki przez Pocztę.

Wiadomość 30 z 122
ostatnia odpowiedź